Obozy Żeglarskie - Rejsy Żeglarskie - Mazury - Zalew Sulejowski

Bluebingo.pl to nie tylko organizator kursów żeglarskich nad Zalewem Sulejowskim i Mazurach, ale również organizator wypoczynku pod żaglami dla dzieci i młodzieży. Twoje dzieci nauczą się żeglować, zdobędą nowe doświadczenia, poznają nowych przyjaciół. Będzie to dla Nich niezapomniana przygoda na całe życie. Całe Nasze zaangażowanie i entuzjazm skupiamy na tworzeniu ciekawych, ambitnych i bezpiecznych programów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z letnią ofertą naszych półkolonii obozów językowo żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim oraz rejsów turystycznych i szkoleniowych po Mazurach. Jesteśmy przekonani, że większość uczestników znajdzie w tym roku coś interesującego dla siebie i swoich przyjaciół. Poznaj Nasze obozy i rejsy żeglarskie.

Organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest:

Tomaszowski Klub Żeglarski ul. Św. Antoniego 32 lok. 37, 97 – 200 Tomaszów Maz.

tel. 663 076 991, 663 567 514

Kierownik obozów i rejsów żeglarskich

Świat żagli czeka !

Rozpocznij swoją podróż żeglarską. Świat żagli czeka na Ciebie i twojego dziecka. Naszym kierownikiem obozów i rejsów żeglarskich jest Iwona Kurzyk, uczestnik i organizator rejsów morskich i śródlądowych, nauczyciel, wychowawca, metodyk i właściciel szkoły językowej. Planuje codzienne życie na obozach i rejsach, starannie przygotowuje programy stwarzając idealne środowisko żeglarskie.

Kontakt, IWONA - 663 076 991

Wiatr, Żagle & Przygoda - czeka na Ciebie

Wybierz właściwą letnią formę wypoczynku pod żaglami dla siebie lub twojego dziecka. Sprawdzone i doskonalone programy obozów, sprawdzona kadra instruktorska i wychowawcza czyli przygoda gwarantowana. Rozpocznij swoją podróż żeglarską z Bluebingo.pl,  wrócisz do domu z bagażem nowych doświadczeń i przeżytych przygód pod żaglami.

Obóz językowo żeglarski/ Zalew Sulejowski

Obóz językowo żeglarski to najlepszy wybór dla twojego dziecka. Urozmaicony program  na naszych obozach to gwarancja naszego sukcesu. U nas nie ma czasu na nudę a wszystko to dzieje się nad Zalewem Sulejowski. Program obozu składa się z dwóch filarów tematycznych. Pierwszy z nich to zajęcia pod żaglami prowadzone codziennie, uwzględniając wiek uczestnika oraz poziom zaawansowania uczestnika. Drugi filar zajęć to letnia szkoła angielskiego,  zajęcia dla dzieci prowadzone przez przygotowanych do pracy z dziećmi lektorów. To przyjemny program nauczania  języka angielskiego, który łączy zabawę z  formą nauki

 WIĘCEJ

Wędrówki Mazurskie / Mazury

Rejs rekreacyjny, turystyczny po Mazurach to propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, zarówno dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z żeglarstwem, jak i dla doświadczonych żeglarzy. Na Naszych rejsach turystycznych wszyscy będą mieli okazję do nauki sterowania i manewrowania jachtem, będziemy wiązać podstawowe węzły żeglarskie oraz pracować jako załogant! To dobra okazja do nabycia nowych umiejętności i ich doskonalenia pod okiem doświadczonych instruktorów żeglarstwa na sprawdzonych i nowoczesnych jachtach.

 WIĘCEJ

Rejs Szkoleniowy/ Mazury

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego  to propozycja aktywnego wypoczynku dla młodzieży, która chciałyby   zdobyć uprawnienia do samodzielnego prowadzenia jachtu. W trakcie rejsu odbywa się szkolenie praktyczne oraz teoretyczne na patent żeglarza jachtowego, które zakończone jest egzaminem państwowym. Trasa rejsu  pozwala uczestnikom poznać szlak Wielkich Jezior Mazurskich oraz zdobywać nowe umiejętności (kładzenie masztu, przechodzenie przez kanały, śluzy, pod mostami) Trasa rejsu uzależniona jest od pogody, codziennie inny akwen, port  i atrakcje.

 WIĘCEJ

Półkolonie językowo żeglarski/ Zalew Sulejowski

Żeglarska półkolonia MALI PIRACI nad Zalewem Sulejowskim. Najpopularniejsza forma wypoczynku dla najmłodszych dzieci które robią pierwsze kroki na wodzie. Nasi koloniści poznają smak żeglowania jachtem w zgranej pirackiej załodze! Nasz program charakteryzuje się bardzo bogatym programem  który zachwyca każdego MAŁEGO PIRATA.

 WIĘCEJ

Wyjazdy żeglarskie z Bluebingo.pl

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce ofertę przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. W ciągu ostatnich kilku lat, bardzo wielu młodych ludzi, to właśnie Nas wybrało i pozwoliło zabrać się na wielką przygodę, zwaną żeglarstwem. Wybierając Nasze kolonie, obozy językowo - żeglarskie i rejsy mazurskie obdarzyliście Nas wielkim zaufaniem. To Wy, Nasi klienci dajecie Nam wiatr w żagle. Dzięki Państwa zaufaniu, jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać, wprowadzając wiele usprawnień programowych i organizacyjnych. Całe Nasze zaangażowanie i entuzjazm skupiamy na tworzeniu ciekawych, ambitnych i bezpiecznych programów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, że większość uczestników znajdzie w tym roku coś interesującego dla siebie i swoich przyjaciół.

Organizator półkolonii, obozów żeglarskich i rejsów żeglarskich

Tomaszowski Klub Żeglarski w Tomaszowie Mazowieckim, 97-200 Tomaszów Maz.,  ul. Św. Antoniego 32 lok 37