MAJÓWKA  NA MAZURACH 

"WĘDRÓWKI ŻEGLARSKIE SZLAKIEM ŚLUZ MAZURSKICH"

            Zapraszamy Przyjaciół, kursantów, sympatyków BLUEBINGO.PL oraz wszystkich zainteresowanych wspaniałą, żeglarską przygodą na rejs po Mazurach. To propozycja aktywnego wypoczynku pod żaglami  dla dorosłych. Nasze rejsy są doskonałą okazją do odświeżenia wiedzy, a także doskonalenia manewrów pod czujnym okiem instruktora.  To będzie prawdziwa przygoda żeglarska, po której każdy wróci z bagażem mocnych wrażeń i lepiej zmotywowany do codziennego życia.

UCZESTNICY
Rejs przeznaczony jest dla dorosłych którzy ukończyli 18 lat. Nasi uczestnicy rejsu to osoby które nie mają żadnego przygotowania żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza  jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności.

ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy rejsu pływają i śpią na jachtach kabinowych klasy 24 - 27 stóp. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Załoga jachtu liczy 4-6 uczestników rejsu +sternik

Rejs po mazurach dla dorosłych

KADRA
Na każdą załogę przypada sternik, który posiada doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto, każdy sternik odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo i trasę rejsu.

WYŻYWIENIE
Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Składka na osobę wynosi ok. 100 zł/5 dni, załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA
Początek i koniec rejsu:  Ruciane Nida "Pod Dębem"

PROGRAM/TRASA REJSU
Trasę rejsu będziemy ustalać na bieżąco biorąc pod uwagę warunki pogodowe oraz miejsca warte do odwiedzenia. Popłyniemy trasą Południową przez Jezioro Mikołajskie, Bełdany, Nidzkie, Śniardwy pokonamy śluzy Guzianka. Odwiedzimy nasze ulubione przystanie i zakątki, bowiem chcielibyśmy się z tym Wami podzielić!

TERMIN/CENA - 5 DNI

  •  01.05-05.05.2019 - 5 dni - cena 550 zł

Dostępność miejsc  można sprawdzić w naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl
Zakwaterowanie na łodzie odbywać się będzie od godziny 14.00. Zakończenie rejsu ostatniego dnia do godz. 11.00

Rejs po mazurach dla dorosłych

CENA OBEJMUJE

  • zakwaterowanie (koję) na jachcie, klasy 24-27 stóp,
  • załoga 4 uczestników rejsu + sternik (jacht 24 stopy),
  • załoga 6 uczestników rejsu + sternik (jacht 27 stopy),
  • opłaty za postój jachtu w portach,
  • paliwo,
  • ubezpieczenie NNW

CENA  NIE ZAWIERA

  • wyżywienia - składka załogi ok. 100 zł/os./rejs (załoga żywi sternika),
  • opłat za sanitariaty (WC, prysznice, umywalki) oraz opłat za pobyt osób na jachcie, w których zazwyczaj wliczone jest korzystanie z WC, umywalek lub z WC, prysznica, umywalki – w zależności od portu. Orientacyjne ceny: WC ok. 1-2 zł, prysznice 10-12 zł, umywalki 2-3 zł, opłaty pobytowe 3-15 zł,
  • transportu - dojazd własny do portu zaokrętowania.
REZERWCJE I ZAPISY

Szczegółowe informacje dotyczące  zapisów na kurs pod numerem telefonu 663 567 514, 663 076 991 lub biuro@bluebingo.pl więcej...
Koszt rejsu - 550 zł (zaliczka w wysokości 250 zł)
Opłaty wnoszone są na konto: mBank 13 1140 2004 0000 3102 7532 4492
BINGO GROUP
ul. Przeskok 3
97-200 Tomaszów Maz.
tytuł wpłaty: Majówka Mazurska nr......., - imię i nazwisk