RODZINNY REJS PO WIELKICH JEZIORACH MAZURSKICH

           Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich to połączenie odpoczynku i przygody pod żaglami, wspólnie z całą rodziną, w tym również z dziećmi.  Podczas rejsu zaplanowaliśmy aktywną zabawę, rodzinne żeglowanie, w gronie najbliższych oraz zwiedzanie urokliwych zakątków Mazur. Dzięki rodzinnemu żeglowaniu  gwarantujemy nabywanie i poznawanie nowych umiejętności, tworzymy zgrany, zespół rodzinny i dbamy o dobrą atmosferę i komfort uczestników.  Zapewniamy świetną organizację,   pełną atrakcji żeglarską przygodę i niezapomniane wspomnienia. Łączymy pokolenia i stwarzamy aktywne  warunki do budowania rodzinnych relacji.  Dołącz do nas!

UCZESTNICY
Rejs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. Nasi uczestnicy rejsu to osoby które nie mają żadnego doświadczenia  żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza  jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności razem z najbliższymi.

ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy rejsu żeglują i nocują na jachtach kabinowych Antila 24. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Załoga jachtu liczy do 5 uczestników rejsu plus sternik. (Jachty mogą przyjąć na pokład max. 8 osób)

KADRA
Na każdy jacht przypada sternik, który posiada doświadczenie i kwalifikacje żeglarskie. Ponadto, każdy sternik odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo podczas rejsu po Mazurach.

WYŻYWIENIE
Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy rejsu zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA
Początek i koniec rejsu:  AZS Wilkasy

PROGRAM/TRASA REJSU
Trasę rejsu będziemy ustalać na bieżąco, biorąc pod uwagę warunki meteorologiczne akwenu oraz miejsca warte zwiedzenia. Popłyniemy trasą Północną lub Południową Mazur. Podczas Rodzinnego rejsu po Mazurach odwiedzimy nasze ulubione przystanie, mariny i zatoki Wielkich Jezior Mazurskich.

TERMINY I CENNI REJSÓW PO JEZIORACH MAZURSKICH - 7 DNI

  • 23.06 - 29.06.2019 - 7 dni - cena 4200 zł - Jacht "Antila 24" na wyłączność,
  • 30.06 - 06.07.2019 - 7 dni - cena 4200 zł - Jacht "Antila 24" na wyłączność

Jesteś zainteresowany innym jachtem lub innym terminem, zadzwoń lub napisz!

Dostępność miejsc  można sprawdzić w naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl
Zakwaterowanie na łodzie odbywać się będzie od godziny 15.00. Zakończenie rejsu ostatniego dnia do godz. 12.00

CENA OBEJMUJE

  • zakwaterowanie (koję) na jachcie, klasy 24 stóp - Antila 24,
  • załoga do 5 uczestników rejsu + sternik (jacht na wyłączność),
  • opłaty za postój jachtu w portach,
  • paliwo,
  • ubezpieczenie NNW

CENA  NIE ZAWIERA

  • wyżywienia,,
  • opłat za sanitariaty (WC, prysznice, umywalki) oraz opłat za pobyt osób na jachcie, w których zazwyczaj wliczone jest korzystanie z WC, umywalek lub z WC, prysznica, umywalki – w zależności od portu. Orientacyjne ceny: WC ok. 1-2 zł, prysznice 10-12 zł, umywalki 2-3 zł, opłaty pobytowe 3-15 zł,
  • transportu - dojazd własny do portu zaokrętowania.

REZERWCJE I ZAPISY

Szczegółowe informacje dotyczące  zapisów na kurs pod numerem telefonu 663 567 514, 663 076 991 lub biuro@bluebingo.pl więcej...
Koszt rejsu - 4200 zł (Jacht "Antila 24" na wyłączność)
Opłaty wnoszone są na konto: mBank 13 1140 2004 0000 3102 7532 4492
BINGO GROUP
ul. Przeskok 3
97-200 Tomaszów Maz.
tytuł wpłaty: Rodzinny Rejs po Mazurska, termin, imię i nazwisk