Eventy i  imprezy żeglarskie. Zalew Sulejowski - Mazury

Eventy Żeglarskie  to najlepszy sposób na zbudowanie zgranej drużyny a jednocześnie poznać charakter najbliższych współpracowników.  Organizujemy imprezy żeglarskie dla firm i grup z całej Polski, Nasze wydarzenia żeglarskie to aktywność z żaglami w tle z odrobiną rywalizacji i edukacji żeglarskiej. Rejsy żeglarskie, regaty czy inne formy wodniackie organizujemy nad Zalewem Sulejowskim, ale również na Mazurach. Głównym naszym celem jest integracja, szkolenie, relaks i motywacja. Stworzyliśmy dla Was żeglarską ofertę żeglarską

Eventy zeglarskie dla firm

 Kurs Motorowodny dla grup zorganizowanych

Kurs motorowodny dla grup

Poczuj moc ! I zdobądź uprawniania na motorówkę lub skuter wodny.

Zorganizowane szkolenie motorowodne dla pracowników firmy lub w czasie wspólnego wyjazdu integracyjnego pozwoli połączyć pływanie szybką motorówką ze zdobyciem uprawnień motorowodnych. Kurs będzie składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej na wodzie, prowadzonej przez doświadczonych instruktorów i na nowoczesnym sprzęcie. Całość zakończone będzie egzaminem na patent sternika motorowodnego.

 NAPISZ DO NAS

Rejs Żeglarski po Zalewie Sulejowskim

rejs żeglarski po Zalewie Sulejowski

A,B,C Żeglarstwa czy dobry początek.

Rejsy rekreacyjno-szkoleniowe po Zalewie Sulejowskim na wygodnych i bezpiecznych jachtach kabinowych. Pod okiem doświadczonych sterników szkoły BLUEBINGO.PL ,  grupa, podzielona na 5-7 osobowe załogi, uczy się podstaw żeglowania, angażuje się w prowadzenie jachtu i relaksuje się poznając uroki Zalewu Sulejowskiego. Rekomendujemy rejsy trwające ok. 3-4 godziny.

 NAPISZ DO NAS

Rejs Żeglarski po Mazurach

rejs żeglarski po Mazurach

Wiatr, Żagle & Przygoda - Wędrówki Mazurskie

Weekend na Mazurach a może dłużej. Zorganizujemy dla całej Twojej firmy niezapomnianą wyprawę żeglarską po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego i umiejętności pływania. Podczas trwania rejsu zdobywamy nowe umiejętności, ale również wzmacniamy wzajemne relacje, aby stworzyć silną i zmotywowaną grupę.

 NAPISZ DO NAS

Dlaczego Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl

Organizowane imprezy żeglarskie dla firm to szczegółowo przygotowane oferty, w które angażujemy  Swoje doświadczenie, pasję i energię.  Imprezy integracyjne zorganizowane nad Zalewem Sulejowskim  i Mazurach to bezpieczeństwo i liczne przeżycia, które dostarczymy Wam na wodzie , a które w przyszłości dadzą Wam i Nam ogromną satysfakcję z przeżytych wspólnie chwil.

Rezerwacja i zapisy na eventy żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim i Mazurach

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszych imprez żeglarskich ? Bądźmy w kontakcie: tel. 663 567 514 lub 663 076 991 , NAPISZ DO NAS