Obozy Żeglarskie - Rejsy Żeglarskie - Mazury - Zalew Sulejowski

Bluebingo.pl to nie tylko organizator kursów żeglarskich nad Zalewem Sulejowskim i Mazurach, ale również organizator wypoczynku pod żaglami dla dzieci i młodzieży. Twoje dziecko nauczy się żeglować, zdobędzie nowe doświadczenia, pozna nowych przyjaciół. Będzie to dla Niego niezapomniana przygoda na całe życie. Całe Nasze zaangażowanie i entuzjazm skupiamy na tworzeniu ciekawych, ambitnych i bezpiecznych programów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z letnią ofertą naszych półkolonii, obozów językowo - żeglarskich nad Zalewem Sulejowskim oraz rejsów turystycznych,  szkoleniowych i treningowych po Mazurach. Jesteśmy przekonani, że większość uczestników znajdzie w Naszej, tegorocznej ofercie, coś interesującego dla siebie i swoich przyjaciół. Poznaj Nasze obozy i rejsy żeglarskie.
Obozy żeglarski na Mazurach
obóz dla dzieci na mazurach
obóz dla młodzieży na mazurach

Organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest:

Tomaszowski Klub Żeglarski ul. Św. Antoniego 32 lok. 37, 97 – 200 Tomaszów Maz.

tel. 663 076 991, 663 567 514

Kierownik obozów i rejsów żeglarskich

Obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie

Kierownik letniego wypoczynku !

Rozpocznij swoją podróż żeglarską. Świat żagli czeka na Ciebie i twojego dziecka. Naszym kierownikiem obozów i rejsów żeglarskich jest Iwona Kurzyk, uczestnik i organizator rejsów morskich i śródlądowych, nauczyciel, wychowawca. Planuje codzienne życie na obozach i rejsach, starannie przygotowuje programy stwarzając idealne środowisko żeglarskie.

Kontakt, IWONA - 663 076 991

Obozy żeglarskie na Mazurach i Zalewie Sulejowskim

Wybierz właściwą letnią formę wypoczynku pod żaglami dla Siebie i Twojego dziecka. Sprawdzone i doskonałe programy obozów, sprawdzona kadra instruktorska i wychowawcza czyli przygoda gwarantowana. Rozpocznij swoją podróż żeglarską z Bluebingo.pl,  wrócisz do domu z bagażem nowych doświadczeń i przeżytych przygód pod żaglami.

obozy zeglarskie mazury

Obozy żeglarskie na Mazurach dla dzieci i młodzieży

Na naszych obozach żeglarskich na Mazurach skupiamy się na tym,  aby nasi uczestnicy rejsów żeglarskich byli bardziej samodzielni, współdziałali z innymi załogantami oraz zdobywali nowe umiejętności żeglarskie. Organizujemy obozy żeglarskie na Mazurach dla dzieci i młodzieży 14 dniowe. Codziennie nowe porty i przystanie, nowoczesne jachty, posiłki przygotowane ze świeżych produktów i przyjazna załoga Szkoły Żeglarstwa Bluebingo.pl

Chciałbyś dołączyć do naszej załogi ? Sprawdź naszą ofertę obozów żeglarskich na Mazurach.

Obóz na patent żeglarza jachtowego.

Obóz Szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego na Mazurch. Wiek uczestników 14-18 lat, 14 dni

To dwutygodniowy wędrowny obóz żeglarski podczas którego realizowany jest program szkolenia na patent żeglarza jachtowego. Podsumowaniem kursu żeglarskiego jest państwowy egzamin na stopień żeglarza jachtowego. Rejs szkoleniowy na patent to najlepszy wybór dla tych którzy w okresie wakacyjnym chcą uzyskać uprawnienia żeglarskie. Podczas codziennego dnia przewidzaiane są wykłady żeglarskie, ćwiczenie węzłów, oraz wykonywanie manewrów jachtem pod żaglami oraz na silniku. Dowiedz się więcej o obozie na patent.

Obóz żeglarski "Wędrówki Mazurskie",

Obóz żeglarski w formie rejsu turystycznego na Mazurch. Wiek uczestników 12-18 lat, 7 lub 14 dni

Obóz żeglarski na Mazurach 7 lub 14 dniowy  w najbardziej urokliwe żeglarskie miejsce w polsce. Znakomita forma spędzenia letnich Wakacji, połączenie  aktywnego wypoczynku i Mazurska przygoda pod żaglami. Wspólnie będzieci gotować , żeglować oraz klarować jacht, każdy z Was będzie sternikiem oraz wykwalifikowanym załoganem a wszystko pod okiem doświadczonego sternika. Obóz żeglarski w formie rejsu wędrownego  rekomendowany jest dla osób które zaraziły bąć chcą się zarazić bakcylem żeglarstwa. Dowiedz się więcej o rejsie turystycznym.

Obóz żeglarski "Rejs Treningowy"

Obóz żeglarski, doszkalający na Mazurach. Wiek uczestników +15 lat, 14 dni

Najlepszy rejs na Mazurach dla osób, które posiadają już patent żeglarza jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności żeglarskie. Akwen Jezior Mazurskich to znakomite miejsce na planowanie trasy wraz z pozostałą załogą. Rejs odbywa się na nowoczesnych jachtach pod okiem sternika, który prowadzi nadzór wychowawczy oraz pełni funkcje eksperta na jachcie. Pierwszy rejs, na którym można poczuć się tak, jak na samodzielnym jachcie i poczuć się jak kapitan jachtu. Odkrywaj Mazury razem z Nami i dołącz do Naszej załogi. Dowiedz się więcej o obozie treningowym.

oboz żeglarski na mazurach manewry portowe

Obozy żeglarskie na Mazurach

Idealny pomysł na wypoczynek dla dzieci i młodzieży  to obozy letnie na Mazurach. Ta oferta, w 100% zadowoli każdego nastolatka. Wybierz swój obóz żeglarski na Mazurach i uzupełnij załogę jachtu.  Dołącz do rejsu szkoleniowego, rejsu turystycznego lub rejsu treningowego. Dużo zabawy i odkrywanie nowych miejsc na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich  zagwarantuje niezapomniane wakacje pod żaglami.

Obozy i półkolonie żeglarskie dla dzieci nad Zalewem Sulejowskim

Obozy i półkolonie językowo - żeglarskie odbywają się nad Zalewem Sulejowskim. Nasze obozy żeglarskie skierowane są do dzieci, które chcą połączyć żeglowanie z praktyczną nauką języka angielskiego. Nasi uczestnicy mieszkają w hotelu położonym nad Zalewem Sulejowskim,  gdzie mają do dyspozycji strefę rekreacyjną oraz dostęp do sal konferencyjnych. W trakcie obozów koncentrujemy się, aby nasi  uczestnicy obozów językowo - żeglarskich zdobywali nowe umiejętności żeglarskie oraz utrwalali umiejętności językowe. Codziennie nowe wyzwania, zabawa w bezpiecznym otoczeniu naszego campu żeglarskiego.

Chciałbyś zapisać swoje dziecko? Sprawdź naszą ofertę obozów językowo - żeglarskich i półkolonii nad Zalewem Sulejowskim.

oboz zeglarski dla dzieci zalew sulejowski
obóz językowo żeglarski nad Zalewem Sulejowskim
obóz dla dzieci
obozy żeglarskie dla dzieci

Obóz żeglarski dla dzieci.

Obóz językowo - żeglarski nad Zalewem Sulejowskim. Wiek uczestników 7-12 lat, 7 lub 10 dni

Nasze obozy językowo żeglarskie dla dzieci odbywają się nad Zalewem Sulejowskim. Dużo aktywności od samego rana do późnych godzin wieczornych. Obóz żeglarski obejmuje trzy filary: edukację językową, edukację żeglarską i animacje sportowo-przygodowe. Wszystko oczywiście jest oparte na zabawie w grupie rówieśniczej. Wiatr, Żagle i Przygoda, będzie towarzyszyła dzieciakom w codziennych zmaganiach za sterem jachtu czy z wiosłem w kajaku, jak również podczas zajęć żeglarskich na lądzie,  zaplanowanych przez naszych instruktorów i animatorów obozowych.  Dowiedz się więcej o obozie językowo - żeglarskim

Półkolonia żeglarska dla dzieci.

Półkolonie żeglarskie Mali Piraci Zalewu Sulejowskiego.Wiek uczestników 6 -12 lat, 5 dni

Półkolonie żeglarskie Mali Piraci odbywa się nad Zalewem Sulejowskim. Jest to propozycja dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. Skierowana jest dla dzieci, które będą miały pierwszy kontakt z żeglarstwem, ale również do wszystkich, którzy próbowali swoich sił na jachcie. Pierwsze klarowanie jachtu, pierwsze samodzielne trzymanie steru i uwielbiane prze dzieci węzełki. Program półkolonii zakłada: zajęcia rekreacyjne, językowe oraz żeglarskie. Wszystko w najlepszym wydaniu. Dowiedz się więcej o półkoloniach żeglarskich

bon turystyczny oboz zeglarski dla dzieci

Jak zrealizować bon turystyczny?

Zapłać za obóz żeglarski bonem turystycznym. Jeśli posiadasz bon turystyczny możesz dokonać płatności za obóz żeglarski  organizowany przez Nas.

 

 

Wyjazdy żeglarskie z Bluebingo.pl

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce ofertę przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. W ciągu ostatnich kilku lat, bardzo wielu młodych ludzi, to właśnie Nas wybrało i pozwoliło zabrać się na wielką przygodę, zwaną żeglarstwem. Wybierając Nasze kolonie, obozy językowo - żeglarskie i rejsy mazurskie obdarzyliście Nas wielkim zaufaniem. To Wy, Nasi klienci dajecie Nam wiatr w żagle. Dzięki Państwa zaufaniu, jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać, wprowadzając wiele usprawnień programowych i organizacyjnych. Całe Nasze zaangażowanie i entuzjazm skupiamy na tworzeniu ciekawych, ambitnych i bezpiecznych programów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, że większość uczestników znajdzie w tym roku coś interesującego dla siebie i swoich przyjaciół.

Obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży nad Zalewem Sulejowski i Mazurach

Półkolonia Żeglarska

Półkolonie nad Zalewem Sulejowskim dla dzieci

Żeglarska półkolonia MALI PIRACI nad Zalewem Sulejowskim.  Nasi koloniści poznają smak żeglowania jachtem w zgranej pirackiej załodze! Nasz program charakteryzuje się bardzo bogatym programem  który zachwyca każdego MAŁEGO PIRATA.

 WIĘCEJ

Obóz żeglarski

Obóz językowo żeglarski dla dzieci nad Zalewem Sulejowskim 

Obóz językowo żeglarski to najlepszy wybór dla twojego dziecka. Urozmaicony program  na Naszych obozach to gwarancja naszego sukcesu. U nas nie ma czasu na nudę a wszystko to dzieje się nad Zalewem Sulejowski.

 WIĘCEJ

Rejs żeglarski Mazury

Obóz żeglarski dla młodzieży po Mazurach

Rejs rekreacyjny po Mazurach to propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, zarówno dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z żeglarstwem, jak i dla doświadczonych żeglarzy.

 WIĘCEJ

Rejs Szkoleniowy Mazury

Obóz szkoleniowy na patent dla młodzieży

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego  to propozycja aktywnego wypoczynku dla młodzieży, która chciałyby zdobyć uprawnienia do samodzielnego prowadzenia jachtu. W trakcie rejsu odbywa się szkolenie, które zakończone jest egzaminem.

 WIĘCEJ

Rejs Treningowy Mazury

Obóz żeglarski doskonalący dla młodzieży na Mazurach

Rejs treningowy  to obóz doskonalący umiejętności żeglarskie zdobyte podczas szkolenia na patent żeglarza jachtowego. W trakcie rejsu na Mazurach,  młodzież  pod okiem sternika prowadzi jacht, wczuwając się  w rolę sternika jachtu.

 WIĘCEJ
bluebingo szkola zeglarstwa

WIATR, ŻAGLE I PRZYGODA - Czekamy na Ciebie !!!

Dołącz do Naszej załogi i przeżyj niezapomniane wakacje pod żaglami.

Bądźmy w kontakcie !

Masz dodatkowe pytania dotyczące Naszych obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz