Patent Motorowodny Łódzkie - Sternik Motorowodny Sulejów - Kurs Motorowodny Łódź
Kurs na Patent Sternika Motorowodnego Zalew Sulejowski 2024

Na naszym kursie motorowodnym uczysz się, zarówno praktycznych umiejętności motorowodnych wykorzystywanych podczas pływania, jak również realizujemy praktyczne wymagania egzaminacyjne na patent sternika motorowodnego. Nad szkoleniem motorowodnym czuwają doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy  Szkoły Żeglarstwa Bluebingo.pl, przekazując wiedzę podczas ćwiczeń praktycznych. Jeśli masz skuter wodny lub motorówkę a nie masz uprawnień, to ten kurs motorowodny jest dla Ciebie. Wystarczy, że będziesz miał ukończone 14 lat i możesz dołączyć do Nas.

Najpopularniejszy kurs na patent motorowodny w naszej ofercie!

 • Moduł teoretyczny składający się z dostępu do platformy e-lerningowej wraz z testami motorowodnymi online oraz wykład w formie nagranego filmu
 • Część praktyczna zajęć motorowodnych realizowana w oparciu o program szkoleniowy Szkoły Żeglarstwa Bluebingo.pl
 • Realizacja wytycznych egzaminacyjnych na patent sternika motorowodnego wg aktualnego rozporządzenia
 • Instruktorzy z dużym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do kursanta
 • Cześć praktyczna prowadzona na profesjonalnym sprzęcie - Rib Sportis z silnikiem Yamaha 50 KM

Zostań Sternikiem Motorowodnym nad Zalewem Sulejowskim

Kurs na patent sternika motorowodnego nad Zalewem Sulejowskim  składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zajęcia praktyczne odbywają się na nowoczesnej łodzi motorowej, 3 osoby + instruktor. W części teoretycznej uczestnicy otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, która jest kompletnym narzędziem edukacyjnym do nauki własnej. Platforma zawiera zestaw testów egzaminacyjnych, które ułatwiają opanowanie materiału szkoleniowego oraz pomagają w organizacji nauki własnej, niezbędnej do zdania egzaminu motorowodnego. Na część praktyczną umówimy się telefonicznie: wyznaczymy termin oraz godzinę a na koniec dnia przystąpisz do egzaminu na patent sternika motorowodnego. To wszystko może trwać tylko 1 dzień.

Szkolenia motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Organizacja kursu motorowodnego.

 • Zajęcia teoretyczne:  dostęp do platformy e-learningowej wraz z testami motorowodnymi online. Kompletne narządzie do nauki własnej, uczysz się kiedy i gdzie chcesz.
 • Zajęcia praktyczne:  Zajęcia praktyczne prowadzone przez 2 godziny w obecności instruktora na łodzi motorowej RIB Sportis 450 + Yamaha 50 KM . Sam wybierasz  godziny zajęć praktycznych.
 • Egzamin Państwowy na patent Sternika Motorowodnego - Zawsze w dniu zajęć praktycznych, nie musisz ustalać dodatkowego terminu egzaminacyjnego.
TERMINY I ZAPISY

Poczuj Moc i zapisz się na Kurs Motorowodny

 • Kurs motorowodny realizowany jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów
 • Zajęcia praktyczne realizowane są na nowoczesnym RIBie SPORTIS z silnikiem YAMAHA 50 KM
 • Zajęcia na wodzie odbywają się w małych grupach szkoleniowych
 • Kompletne narzędzia do nauki teoretycznej czyli platforma e-learningowa
 • Szkolenie  na patent sternika motorowodnego oparte o wymagania egzaminacyjne MSiT
 • Własne centrum egzaminacyjne na patenty motorowodne

Uprawnienia na skuter i motorówkę.

Posiadając patent sternika motorowodnego będziesz mógł prowadzić wszystkie łodzie motorowe i skutery wodne, po wodach śródlądowych bez ograniczeń, ale również łodziami do 12 metrów po wodach morskich w strefie do 2 mil morskich (Mm) od brzegu, w porze dziennej.

Rib szkoleniowy Sportis

Motorówka szkoleniowa.

Jednostka szkoleniowa powinna być: bezpieczna podczas manewrów, mieć odpowiedniej mocy silnik i być wyposażona w środki ratunkowe. Dlatego wybraliśmy do Naszych szkoleń motorowodnych RIBa SPORTIS  MC 4500. Jest to łódź o szerokim pokładzie i o eleganckiej linii. Założyliśmy do niego silnik o maksymalnej dopuszczonej mocy czyli Yamaha 50 KM, a konstrukcja dna dostarcza naszym kursantom dużo adrenaliny i zabawy przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Motorówka jest wyposażona we wszystkie środki ratunkowe a nasi kursanci szkolą się w wygodnych kamizelkach pneumatycznych.

Kurs egzaminacyjny na patent motorowodny.

Zajęcia teoretyczne.

Zbudowaliśmy twój kurs teoretyczny w wyjątkowy sposób, możesz go rozpocząć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu, dzięki platformie e-learnigowej. Zawarte są tam kompletne materiały do nauki i przygotowane testy motorowodne, które zapewniają szybki postęp. Dzięki takiej formie nauki twoje szkolenie może trwać tyle ile potrzebujesz. Kurs online otrzymujesz od momentu rezerwacji.

Zajęcia praktyczne.

Zajęcia realizowane są nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach w porcie Bazy WOPR Tomaszów Maz. Biorąc udział w szkoleniu motorowodnym w wyznaczonym terminie ustalamy z Tobą godz. realizacji  szkolenia praktycznego na wodzie. Trening manewrowy trwa około 2 godz. w załodze 3-4 osobowej. Wszystkie umiejętności motorowodne zdobywasz pod  nadzorem Naszych instruktorów motorowodnych, którzy łączą tradycyjne i nowoczesne metody nauczania.                 

poczuj moc na kursie motorowodnym

Nasze kursy motorowodne to:

 • kompetentni i doświadczeni  wykładowcy i instruktorzy
 • bezpieczne i  przemyślane manewry łodzią na wodzie
 • dostęp do platformy e-learningowej - będące kompletnym narzędziem edukacyjną
 • węzły i prace bosmańskie
 • załogi  3 osobowe + instruktor
 • kompleksowe ubezpieczenie uczestników szkolenia motorowodnego
 • efektywne przygotowanie do egzaminu oraz ogólne porady dotyczące sportów wodnych

Żeglarstwo Motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Duża liczba osób pływających na łodziach motorowodnych i skuterach wodnych sprawiła, że posiadanie odpowiednich kwalifikacji i umiejętności stało się szczególnie ważne, aby wspólne korzystanie z akwenu było bezpieczne dla wszystkich. Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl  zajmująca się szkoleniami żeglarskimi i motorowodnymi nad Zalewem Sulejowskim, przygotowuje przyszłych motorowodniaków, do tego, jak być kompetentnym i bezpiecznym sternikiem motorowodnym czarterując łodzie na innych akwenach. Wyszkolenie manewrowe i wysoki poziom merytoryczny wykładów żeglarskich, sprawia, że Nasi kursanci są kompletnymi sternikami przygotowanymi do samodzielnego pływania, pamiętając o zasadach zdrowego rozsądku.

Bądźmy w kontakcie !

Masz pytania dotyczące kursu motorowodnego nad Zalewem Sulejowskim ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz