Rejsy po Mazurach dla dorosłych

Wyruszmy wspólnie w rejs po Mazurach. Sprawdzamy prognozę pogody, szykujemy jacht do wypłynięcia i czekamy na komendę „cumę oddaj”. Naszą przygodę żeglarską na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zaczynamy! Żeglujemy po  Mazurach odwiedzając zatoki i przemierzając jeziora od północnej części Mazur po południowe odwiedzając nowoczesne porty Mazurskie oraz przystanie w których klimat żeglarski został zachowany do dzisiaj. Żeglując po największym akwenie śródlądowym w polce musimy pamiętać o bezpieczeństwie poprzez znajomość akwenu i postępować zgodnie z dobrą praktyką żeglarską. Przodowaliśmy dla Was Ofertę rejsów po Mazurach doszkalających oraz turystycznych.

Żeglarska Majówka na Mazurach

Majówka na Mazurach to rejs którym otwieramy sezon żeglarski na Mazurach.  Zapraszamy do wspólnego żeglowania rodziny z dziećmi ale i również dorosłych. Żeglujemy flotą jachtów po jeziorach Mazurskich tworząc cykliczne wydarzenie żeglarskie. Wieczorne ogniska z gitarą i śpiewaniem szant nadają niepowtarzalny klimatu rejsu Mazurskiego. Dołącz do naszej załogi i żegluj z Nami.

Rejs doskonalący po Mazurach

Weekendowe Rejsy Doszkalające po Mazurach to doskonalenie umiejętności żeglarskich pod okiem instruktora. Żeglujemy  na jednostkami z rodziny jachtów Antila. Założeniem rejsu jest poprawa umiejętności na silniku i na żaglach, aby móc w przyszłości samodzielnie stanąć za sterem jachtu. Ćwiczenia manewrowe będą realizowane na silniku podczas manewrów portowych oraz planowania trasy żeglarskiej na Mazurach.  Nie zapomnimy również o wieczornym wypoczynku po ciężkim dniu treningowym na jachcie.

Rejs Rodzinny po Mazurach

Rejsy Rodzinne czyli „Jacht na Wyłączność” . Zaplanuj z nami letni wypoczynek pod żaglami. Zabierzemy Ciebie i twoją Rodzinę na jacht aby pokazać Wam Mazury od strony wody. Nie musicie mieć doświadczenia my zadbamy o twoje bezpieczeństwo i trasę rejsu. Pokażemy Wam największa atrakcje turystyczne Mazur, biorąc pod uwagą wasze zainteresowania. Podczas wspólnego rejsu wszyscy będą zaangażowania w prowadzenie jachtu oraz w wykonywaniu manewrów portowych. Wspólna przygoda podczas rejsu po Mazurach jest na wyciągnięcie ręki.

Rejsy po Mazurach „Wrześniówka”

„Wrześniówka” żegnamy sezon  żeglarski na Mazurach. Rejs który podsumowuje Nasze żaglarskie przygody. Wspólnie wypływamy z portu początkowego i żeglujemy podziwiając Mazurską jesień pod żaglami. Żeglujemy poznajemy nowych przyjaciół i bawimy się. Jest to rejs wyłącznie dla dorosłych z którymi będzie żeglował i dbał o bezpieczeństwo sternik Szkoły Żeglarstwa Bluebingo.pl. Nie może Ciebie na tym rejsie Mazurskim zabraknąć, dołącz do naszych już niezapomnianych żeglarskich wydarzeń już dzisiaj!

Rejs "Majówka" na Mazurach

Żeglarska Wyprawa po Mazurach rozpoczynająca sezon żeglarski. Wspólnie żeglujmy na komfortowych jachtach z grupą przyjaciół odwiedzając Porty i przystania na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

 OFERTA

Rejsy Rodzinne po Mazurach

Rejs turystyczny po Mazurach dla całej rodziny ! Niezwykły urlop pod pełnymi żaglami na jachcie, codzienne wyzwania, kąpiele w jeziorze i wypoczynek. Zaplanuj urlop inaczej niż zwykle.

 OFERT

Rejs doskonalący po Mazurach

Weekendowy rejs doszkalający po Mazurach pozwala na uzupełnienie umiejętności żeglarskich pod okiem wykwalifikowanych sterników. Będziemy doskonalić umiejętności na żaglach i na silniku. Po naszym rejsie poprowadzisz rejs za sterami swojego jachtu po Mazurach.

 OFERTA

Rejs Żaglowcem Pogoria

Morska wyprawa na kultowym już żaglowcu Pogoria. Poczujesz się jak wilk morski sterując, nawigując i stawiając żagle. A dla tych najodważniejszych będzie możliwość wejścia na reje i zobaczyć bezkres morza z innej perspektywy.

 OFERTA

Rejsy dla dorosłych po Mazurach "Wrześniówka"

Rejs tylko dla dorosłych po Mazurach ! Kończymy sezon żeglarski na Mazurach żeglując po jeziorach Mazurskich. Krótki weekendowy wyjazd  Mazurski, pozwoli na oderwanie się od codziennej rzeczywistości i poczucie żeglarskiego klimatu.

 OFERT

Rejsy po Chorwacji

Rejs morski po Chorwacji to 7 dniowy wyjazd żeglarski na morze adriatyckie. Żeglujemy wypoczywamy a dla chętnych mamy przygotowane szkolenie. Wiatr, Żagle i Przygoda na wyciągnięcie ręki.

 OFERTA

Bądźmy w kontakcie

Nie masz pewności, jaki rodzaj kursu żeglarskiego wybrać ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz