JESIENNY REJS NA MAZURACH 

"ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO NA MAZURACH DLA DOROSŁYCH"

            Zapraszamy Przyjaciół, kursantów, sympatyków BLUEBINGO.PL oraz wszystkich zainteresowanych wspaniałą, żeglarską przygodą na rejs po Mazurach. To propozycja aktywnego wypoczynku pod żaglami  dla dorosłych. Nasze rejsy są doskonałą okazją do odświeżenia wiedzy, a także doskonalenia manewrów pod czujnym okiem instruktora.  To będzie prawdziwa przygoda żeglarska, po której każdy wróci z bagażem mocnych wrażeń i lepiej zmotywowany do codziennego życia.

UCZESTNICY
Rejs przeznaczony jest dla dorosłych którzy ukończyli 18 lat. Nasi uczestnicy rejsu to osoby które nie mają żadnego przygotowania żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza  jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności.

ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy rejsu pływają i śpią na jachtach kabinowych klasy ANTILA 27. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio, ogrzewanie oraz toaletę chemiczną. Załoga jachtu liczy 6 uczestników rejsu + sternik.

KADRA
Na każdą załogę przypada sternik, który posiada doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto, każdy sternik odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo i trasę rejsu.

WYŻYWIENIE
Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Składka na osobę wynosi ok. 60 zł/3 dni, załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA
Początek i koniec rejsu:  Wilkasy/Jezioro Niegocin/ AZS Wilkasy

PROGRAM/TRASA REJSU
Trasę rejsu będziemy ustalać na bieżąco biorąc pod uwagę warunki pogodowe oraz miejsca warte do odwiedzenia. Popłyniemy trasą Północną  Mazur. Odwiedzimy nasze ulubione przystanie i zakątki, bowiem chcielibyśmy się z tym Wami podzielić!

TERMIN/CENA - 3 DNI

  •  17.09-20.09.2020 - 3 dni - cena 400 zł 

Dostępność miejsc  można sprawdzić w naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl
Zakwaterowanie na łodzie odbywać się będzie od godziny 19.00. Zakończenie rejsu ostatniego dnia do godz. 13.00

CENA OBEJMUJE

  • zakwaterowanie (koję) na jachcie, klasy ANTILA 27,
  • załoga 6 uczestników rejsu + sternik,
  • paliwo,
  • sprzątanie jachtu,
  • ubezpieczenie NNW

CENA  NIE ZAWIERA

  • wyżywienia - składka załogi ok. 60 zł/os./rejs (3 x śniadanie, 2 x obiad, 2 x kolacja + ognisko ),
  • opłaty za postój jachtu w portach
  • opłat za sanitariaty (WC, prysznice, umywalki) Orientacyjne ceny: WC ok. 1-2 zł, prysznice 10-12 zł, umywalki 2-3 zł, opłaty pobytowe 3-15 zł,
  • transportu - dojazd własny.
REZERWCJE I ZAPISY

Szczegółowe informacje dotyczące  zapisów na kurs pod numerem telefonu 663 567 514, 663 076 991 lub biuro@bluebingo.pl

Zapisy przyjmowane są wyłącznie za pomocą systemu rezerwacji  - zarezerwuj miejsce 

Koszt rejsu - 400 zł
BINGO GROUP
ul. Przeskok 3
97-200 Tomaszów Maz.
tytuł wpłaty: Jesienny Rejs na Mazurach nr......., - imię i nazwisko,nr telefonu