Kurs Żeglarski - Żeglarz Jachtowy - Patent Żeglarski - Zalew Sulejowski 2022

Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl działająca nad Zalewem Sulejowskim w województwie łódzkim jest organizatorem szkoleń żeglarskich na patent żeglarza jachtowego. Kursy żeglarskie oparte są na solidnej praktyce oraz dużej wiedzy merytorycznej instruktorów pozwalają nie martwić się o egzamin żeglarski, który nie należy do najłatwiejszych. Intensywne kursy żeglarskie wymagają od Naszych kursantów dużo zaangażowania w trakcie zdobywania patentu żeglarza jachtowego nad Zalewem Sulejowskim. Nowoczesne jachty szkoleniowe, kabinowe, ale również otwartopokładowe pozwolą Nam w pełni zrealizować program szkolenia żeglarskiego, który jest oparty na wymaganiach egzaminacyjnych na patent żeglarza jachtowego. Wiedza teoretyczna przekazywana jest w formie wykładów, ale również każda osoba uczestniczącą w szkoleniu otrzymuje kurs żeglarski online w formie platformy e-learningowej.  W czasie zdobywania wiedzy teoretycznej będziesz miał dostęp do materiałów teoretycznych oraz testów żeglarskich, które na pewno pomogą Ci zdobyć, jak najwięcej wiedzy żeglarskiej.

 • Szkolenia żeglarskie na najwyższym poziomie,

 • Doświadczona kadra instruktorów żeglarstwa,

 • Nowoczesny sprzęt żeglarski

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte na kursach żeglarskich na akwenie Sulejowskim: weekendowych, popołudniowych, codziennych i indywidualnych, zagwarantują Tobie i Twojej załodze bezpieczne i samodzielne żeglowanie. Czarterując jachty nie będziesz miał problemów z wykonaniem  manewrów na wodzie na żaglach i na silniku. Dołącz do Nas! I zdobądź patent żeglarza jachtowego.

 

patent żeglarski zalew sulejowski

Żegluj z bluebingo.pl

Autorski program szkolenia żeglarskiego oraz  indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć żeglarskich to Nasz gwarant dobrego wyszkolenia żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego. Świat żeglarski czeka na Ciebie a my gwarantujemy osiągnięcie sukcesu w rozwoju żeglarskim poprzez naszą szkołę. Wszystko to, w myśl naszej zasady

UCZ SIĘ, ŻEGLUJ, ODKRYWAJ 

Zalew Sulejowski port jachtowy Marus kurs zeglarski

Zalew Sulejowski, Port Jachtowy Maruś

Bliska odległość Zalewu Sulejowskiego od Łodzi, Warszawy, Radomska  sprawia, że jest on wyjątkowo atrakcyjny dla miłośników sportów wodnych. Jest to idealne miejsce na rozpoczecie szkolenia na patent żeglarski. Przystań jachtowa Maruś będzie Naszą bazą podczas naszych kursów żeglarskich. Dwie główne keje ustawione w litere T, boje oraz muringi pozwolą na poznanie i  doskonalenie nowych umiejętności w trakcie nauki manewrów portowych na silniku i żaglach. Akwen Zalewu Sulejowskiego to znkomite miejsce na naukę żeglarstwa na niezatłoczonych wodach i dobrze przygodowanych jachtach szkoleniowych.

Spersonalizuj Swoje szkolenie żeglarskie.

Wybierz właściwy dla siebie kurs żeglarski nad Zalewem Sulejowskim, spośród szerokiej opcji szkoleń Naszej szkoły. Nasze elastyczne, pod względem długości, czasu i godzin szkolenia żeglarskie, realizujemy na nowoczesnych jachtach tak, aby spełniły Twoje indywidualne potrzeby i cele. Patent żeglarski tylko z Nami!

Kurs weekendowy / Żeglarz Jachtowy

Akwen: Zalew Sulejowski, Kurs Intensywny: weekendowe szkolenie żeglarskie na patent żeglarza jachtowego, obejmuje naukę prowadzenia jachtu pod żaglami i silniku oraz wiedzę do samodzielnego i bezpiecznego żeglowania.

Cena: 1100 zł

 WIĘCEJ

Kurs Popołudniu / Żeglarz Jachtowy

Akwen: Zalew Sulejowski , Kurs Popołudniowy: zakończony egzaminem na patent żeglarza jachtowego, realizowane po Twojej pracy, dla osób czynnych zawodowo. Uczysz się pewnego manewrowania jachtem na żaglach i na silniku.

Cena: 1000 zł

 WIĘCEJ

Kurs Codzienny / Żeglarz Jachtowy

Akwen: Zalew Sulejowski , Kurs Codzienny: kurs żeglarski na patent żeglarza jachtowego, skonstruowany tak, aby osiągnąć jak najszybciej całościowe szkolenie praktyczne i teoretyczne, przygotowujące do egzaminu żeglarskiego.

Cena: 1100 zł

 WIĘCEJ
żeglarz jachtowy zalew sulejowski

Kurs Indywidualny / Żeglarz Jachtowy

Akwen: Zalew Sulejowski , Kurs Spersonalizowany: przeznaczone jest dla osób, które nie mogą wziąć udziału w standardowym kursie żeglarskim. Szkolenie jest dostosowywane do potrzeb i wymagań w zakresie - czasu, terminów, intensywności oraz miejsca.

Cena: od 450 zł

 WIĘCEJ

Rejs Doskonalący / Żeglarz Jachtowy

Akwen: Mazury , Kurs Doszkalający: Rozwija umiejętności żeglarskie podczas żeglowania na Mazurach. Przeznaczony dla osób żeglujących, które uzupełniają swoją zdobytą wiedzę żeglarską, ale również dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na pokładzie jachtu.

Cena: 600 zł

 WIĘCEJ
alarm człowiek za burtą

Kurs Uzupełniający / Jacht Kabinowy

Akwen: Zalew Sulejowski , Kurs Uzupełniający: skierowany do wszystkich żeglujących ale nie mających doświadczenia w prowadzeniu jachtem kabinowym. Wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowoczesnymi jachtami przed pierwszym czarterm.

Cena: 200 zł

 WIĘCEJ

Kurs żeglarski, Zalew Sulejowski

Szkolenie żeglarskie na patent żeglarza jachtowego zakonczone egzaminem państwowym. Kurs odbywa się na akwenie Zalewem Sulejowski w woj. łódzkim. Nauka żeglowania odbywa się na nowoczesnych jachtach kabinowych i otwartopokładowym i prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów żeglarstwa. Dołącz do załogi i zostań żeglarzem.

Na Naszych kursach egzaminacyjnych na patent żeglarski zapewniamy.

 • realizację pełnego programu szkolenia żeglarskiego
 • wsparcie teoretyczne: wykłady, seminaria i dostęp do e-learningu
 • dostęp do Żeglarskiej Platformy Edukacyjnej - testyzeglarskie.pl
 • fachową opiekę instruktorów żeglarstwa
 • wachty składające się z załóg 3, 4 osobowych + instruktor
 • pełne ubezpieczenie OC i CASCO jachtu
 • ubezpieczenie NNW podczas szkolenia żeglarskiego
 • szkolenie na jachtach kabinowych z silnikami przyczepnymi
 • praktyczne szkolenia na jachtach otwartopokładowych
 • gwarantowany postęp umiejętności żeglarskich
 • wysoka zdawalność egzaminu państwowego na patent żeglarza jachtowego
jacht antila 26

Na jakich jachtach będziemy żeglować.

Posiadamy własną flotę jachtów szkoleniowych, które pozwolą Ci poznać i rozwijać nowe umiejętności żeglarskie. Podczas kursu żeglarskiego będziesz pływał na jednostkach otwartopokładowych oraz kabinowych wyposażonych w silniki zaburtowe. Róznorodnoś jednostek żaglowych daje możliwości lepszego wyszkolenia żeglarskiego a dobrze przygotowoane jachty do szkoleń żeglarskich mają znaczenie przy ciągle wykonywanych manewrach w złożonym procesie nauczania żeglarstwa.

Flota jachtów szkoleniowych - Zalew Sulejowski & Mazury.

 • Jacht Sigma Club - zwinna i szybka jednostka ale i wymagająca od osoby uczącej się żeglarstwa. Ulubiony jacht naszych kursantów.
 •  Sasanka 660 i Antila 26 – idealny jacht do nauki manewrów prostych i złożonych w trakcie szkolenia. Wszystkie liny sprowadzone do kokpitu powodują, że obsługa jachtu staje się prostsza. Oczywiście każdy jacht jest wyposażony w silnik czterosuwowy.
 •  Antila 24 i Antila 27 – te jednostki możesz spotkać podczas rejsów doskonalących po Mazurach. Jachty bardzo dobrze wyposażone na dłuższe wędrówki mazurskie.
czarter jachtów na Mazurach, Antila 27

Zniżki czarterowe - Bluebingo Mazury.

Czarter Bluebingo Mazury powstał z myślą o samodzielnym żeglowaniu na Mazurach po uzyskaniu patentu żeglarza jachtowego. Pasjonaci żeglarstwa znajdą w naszej ofercie czarterowej tylko nowoczesne, zadbane i dobrze wyposażone jachty żaglowe.  W naszym porcie czarterowym, który mieści się w Giżycku czekają popularne jachty Antila 24 i Antila 27.  Wszyscy absolwenci naszej szkoły otrzymają 15 % zniżki na wymarzony żeglarski rejs.

Kurs sternika motorowodnego Zalew Sulejowski

Pakiet - Kurs Żeglarski i Motorowodny.

Uzyskaj jednocześnie dwa patenty w trakcje Twojego szkolenia żeglarskiego. W tym samym czasie, kiedy obywać się będzie kurs na patent żeglarza jachtowego, możesz uzyskać uprawnienia sternika motorowodnego. Kurs praktyczny odbywa się w dowolnym, wspólnie ustalonym terminie. Część teoretycznego kursu jest wspólna dla obu szkoleń z dodatkowo uzupełnionymi treściami motorowodnymi. Dla wszystkich uczestników kursu żeglarskiego szkolenie motorowodne realizowane będzie w cenie promocyjnej (pakietowej).

Testy żeglarskie przed egzaminem.

Zapisując się na kurs żeglarski bardzo dobrze wiemy, jak ważne są narzędzia w procesie edukacyjnym, dlatego każdy Nasz kursant otrzymuje dostęp do żeglarskiej platformy e-learningowej testyzeglarskie.pl, która pomoże:

 • sprawdzić aktualną wiedze żeglarską,
 • monitoruje postępy w nauce z locji, budowy jachtu, meteorologii, przepisów, ratownictwa, teorii żeglowania, itp
 • przeprowadza testy żeglarskie, takie jak na egzaminie na patent żeglarza jachtowego

Świat edukacji żeglarskiej się zmienia a my podążamy za zmieniającymi się trendami i mamy dla Was szereg kompleksowych rozwiązań, które pozwalają na skuteczne testowanie w każdych warunkach i w dowolnej formie. Niezależnie czy jesteś przed zajęciami żeglarskimi czy odpoczywasz na pokładzie jachtu po ciężkim dniu.

kurs zeglarski weekendowy zalew sulejowski

Uprawnienia po kursie żeglarskim

Mając ukończone 14 lat i zdając państwowy egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności żeglarskich będziesz posiadał uprawnienia do:

 • Żeglowania jachtami po wodach śródlądowych bez ograniczeń
 • Żeglowania jachtami o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Żeglowanie po mazurach

Voucher dla przyszłych żeglarzy.

Prezent dla każdego kto chce zostać kapitanem jachtu, uzyskując patent żeglarza jachtowego. Starannie przygotowane kursy żeglarskie pozwalają odnaleźć w Nas nową pasję. Każda osoba która otrzyma voucher żeglarski ustala termin indywidualnie ze szkołą żeglarstwa na podstawie aktualnego terminarza szkoleniowego.

Bądźmy w kontakcie

Nie masz pewności, jaki rodzaj kursu żeglarskiego wybrać ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz