Patent żeglarskie - Kurs żeglarski - Zalew Sulejowski - Mazury

Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl działająca nad Zalewem Sulejowskim i Mazurach jest organizatorem szkoleń żeglarskich na patent żeglarza jachtowego i motorowodnego. Kursy oparte na solidnej praktyce oraz dużej wiedzy merytorycznej instruktorów pozwalają być spokojnym o egzamin żeglarski. Wiatr, Żagle i Przygoda tego doświadczysz podczas Wędrówek Żeglarskich, czarterując jachty, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobytą na kursach żeglarskich: weekendowych, popołudniowych, codziennych i indywidualnych. Nowoczesny sprzęt i bogate zaplecze dydaktyczne będzie dobrym startem do Twojej żeglarskiej kariery.

Żeglarz Jachtowy - Zalew Sulejowski - Weekendowy

Weekendowe Szkolenie żeglarskie na patent żeglarza jachtowego nad Zalewem Sulejowskim, obejmuje naukę prowadzenia jachtu pod żaglami i silniku oraz wiedzę do samodzielnego i bezpiecznego żeglowania. Kurs zakończony jest egzaminem na patent egzaminem państwowym.

 WIĘCEJ

Żeglarz Jachtowy - Zalew Sulejowski - Codzienny

Codzienny kurs żeglarski na patent żeglarza jachtowego nad Zalewem Sulejowskim. Kurs żeglarski obejmuje całościowe szkolenie praktyczne i teoretyczne, przygotowujące do bezpiecznego żeglowania. Kurs kończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

 WIĘCEJ

Żeglarz Jachtowy - Zalew Sulejowski - Popołudniowy

Popołudniowy Kurs żeglarski na patent żeglarza jachtowego nad Zalewem Sulejowskim. Szkolenie przygotowuje do bezpiecznego,samodzielnego i sprawnego manewrowania na żaglach jak i  na silniku. Kurs kończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

 WIĘCEJ

Żeglarz Jachtowy - Zalew Sulejowski - Indywidualny

Indywidualny kurs żeglarski na patent żeglarza jachtowego przeznaczone jest dla osób, które nie mogą wziąć udziału w standardowym kursie żeglarskim. Szkolenie jest dostosowywane do potrzeb i wymagań w zakresie - czasu, terminów, intensywności oraz miejsca szkolenia.

 WIĘCEJ

Na Naszych kursach żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim zapewniamy

 • praktyczne szkolenie żeglarskie
 • wsparcie teoretyczne poprzez wykłady, seminaria i dostęp do e-learningu
 • dostęp do Żeglarskiej Platformy Edukacyjnej - testyzeglarskie.pl
 • fachową opiekę instruktorów PZŻ 
 • wachty składają się z załóg 3, 4 osobowe + instruktor
 • pełne ubezpieczenie OC, CASCO jachtu
 • szkolenie na jachtach kabinowych z silnikami przyczepnymi
 • praktyczne szkolenia na jachtach otwartopokładowych
 • wszyscy uczestnicy kursu są ubezpieczeni NNW
 • zestawy pytań kontrolnych zgodnych z zakresem egzaminacyjnym
 • możliwość przeprowadzenia egzaminu próbnego praktycznego i teoretycznego
 • bardzo dobre przygotowanie do egzaminu – bardzo wysoka zdawalność

Umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną  zdobytą na Naszych szkoleniach żeglarskich wykorzystasz z powodzeniem podczas egzaminu żeglarskiego

Uprawnienia: żeglarza jachtowego PZŻ

 • Patent żeglarza jachtowego uzyskuje osoba, która: ukończyła 14 rok życia i  zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.
 • Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych: po wodach śródlądowych i jachtami o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl - kursy żeglarskie, czartery, obozy, rejsy

Kurs Żeglarski  i Motorowodny - Pakiet uprawnień

 Uzyskaj 2 patenty w trakcje jednego szkolenia żeglarskiego, jednocześnie, kiedy obywać się będzie kurs na patent żeglarza, możesz uzyskać uprawnienia  sternika motorowodnego. Kurs praktyczny odbędzie się w dowolnym, wspólnie ustalonym terminie.Cześć teoretycznego kursu jest wspólna dla obu kursów żeglarskich i dodatkowo zostanie dodatkowo uzupełniona.  Zajęcia praktyczne odbywać się będą na RIB Sportis z silnikiem  Yamaha 50 KM (2019 r). Dla naszych kursantów szkolenie realizowane jest w atrakcyjnej cenie.

Pytania dotyczące Naszych kursów żeglarskich i  motorowodnych ?

Bądźmy w kontakcie: tel. 663 567 514 lub 663 076 991 , e-mail: biuro@bluebingo.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów żeglarskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycję zajęć o różnym trybie nauczania, co na pewno pozwoli Wam na wybór kursu, dostosowanego do Waszych indywidualnych potrzeb. Nasza szkoła oferuje szkolenia w systemie weekendowym, codziennym, popołudniowe ale także kursy indywidualne i doskonalące, zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Nasze kursy do doskonała alternatywa dla osób z: Łodzi, Skierniewic, Radomska, Częstochowy, Kielc...W naszej ofercie znajdziecie również czarter jachtu nad Zalewem Sulejowskim -Antila 26 oraz Sasanka 660