Sprawdzona Marka 

Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl została założona w roku 2007 roku, aby „uczyć, żeglować, odkrywać”.  Popularyzujemy żeglarstwo. Skutecznie szkolimy, organizujemy wypoczynek pod żaglami dla dorosłych i dla dzieci.   Żeglarstwo to Nasz sposób na aktywny wypoczynek.  Bluebingo.pl oferuje Ci ciekawe i pełne doświadczenia zajęcia poprzez: rozwijanie bazy dydaktycznej szkoły, własne programy i materiały szkoleniowe, inwestycje w nowoczesny sprzęt szkoleniowy.

iwona i michal kurzyk bluebingo.pl

Rodzinna Szkoła Żeglarstwa !

Właścicielami Szkoły Żeglarstwa Bluebingo.pl jest Iwona i Michał Kurzyk. Iwona -pedagog, organizator i kierownik obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Michał – pedagog, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Motorowodny i Narciarstwa Wodnego PZMINW. Tworzymy i realizujemy projekty żeglarskie. Dzięki naszej pracy i pasji stworzyliśmy solidne fundamenty firmy BLUEBINGO.PL, która jest wysoko oceniana przez naszych kursantów, uczestników obozów żeglarskich i ich rodziców.

Baza żeglarska

Nasze bazy żeglarskie znajdują się: nad Zalewem Sulejowskim, na Mazurach i Chorwacji. Nasze biuro oraz sale wykładowe znajdują się w Tomaszowie Mazowieckim. Tworzymy optymalne środowisko żeglarskie, zapewniamy skuteczne szkolenia żeglarskie i motorowodne. Jesteśmy podmiotem upoważnionym, przez Ministerstwo Sportu i Turystyki,  do przeprowadzania egzaminów  na stopnie żeglarskie i motorowodne w Polsce i na Chorwacji.

Biuro podróży

Każdego roku, prezentujemy Państwu starannie przygotowaną ofertę żeglarską , dzięki czemu poznajecie żeglarstwo i doświadczacie wielu niezapomnianych przeżyć, które kształtują Was na całe życie. Funkcjonując jako biuro podróży organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży poprzez organizację półkolonii, obozów i rejsów żeglarskich w Polsce. Jesteśmy wpisani do rejestru Marszałka Województwa Łódzkiego jako Organizator Turystyki pod nr 519, a wszyscy Nasi uczestnicy imprez żeglarskich są ubezpieczeni w ramach gwarancji ubezpieczeniowej w Signal Iduna Polska TU S.A.

szkoła żeglarstwa bluebingo
rejsy żeglarskie
rejsy rodzinne

Sprzęt żeglarski

Sprzęt, na którym żeglujemy jest naszym priorytetem. Flota jachtów i łodzi motorowych jest dostosowana do akwenu oraz przeznaczenia.

  • Zalew Sulejowski: Sigma 600 Club, Omega, Sasanka 660, Antila 26
  • Mazury: Antila 24 i Antila 27

Jachty, na których żeglujemy to flagowe jednostki polskich stoczni jachtowych, które bez problemu może spotkać na innych akwenach. Dobrze przygotowany sprzęt, na którym żeglujemy stał się naszą wizytówką, o który dbamy, dzięki czemu Nasi klienci doceniają Nas, wracając do nas.

Nasza Kadra

Szkołą Żeglarstwa Bluebingo to zespół ludzi z pasją i zaangażowaniem, dbający o żeglarską atmosferę w załodze. Jesteśmy zżyci i kreatywni ze sobą na co dzień a w pracy  jesteśmy instruktrami  i sternikami z dużą praktyką, wychowawcy i opiekunowie posiadają wszystkie. Jesteśmy profesjonalistami  oferując usługi na najwyższym poziomie. Skupiamy się na tym, aby ciągle być lepszym.