WITAMY  W  NASZEJ ZAŁODZE

Żeglarstwo to Nasz sposób na aktywne  wykorzystanie wolnego czasu. Poza sporą przyjemnością, jaką daje obcowanie z wodą, wiatrem i przyrodą, sport ten uczy odpowiedzialności i świadomego współdziałania w grupie.  Przez lata żeglarskich doświadczeń udało się nam wypracować własny system szkolenia, który łączy w sobie wiedzę i dobrą praktykę żeglarską, nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie naszych kursantów. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki Nam dla wielu, żeglarstwo stało się wielką życiową pasją. Każdego roku wiele osób zdobywa na Naszych kursach patenty żeglarskie i z dużym zaangażowaniem uczestniczy w organizowanym przez Nas rejsie na polskim żaglowcu „Pogoria”. Podczas każdych wakacji wiele dzieci i młodych ludzi poznaje żeglarstwo i doświadcza wielu niezapomnianych przeżyć, które kształtują ich na całe życie. 

Zadowoleni klienci stanowią dla Nas najwyższą formę podziękowania i są  Naszym motorem do dalszej pracy nad poszerzaniem oferty i  podejmowaniem nowych wyzwań.

Każdego roku, prezentujemy Państwu starannie przygotowaną ofertę kursów żeglarskich i motorowodnych. Jesteśmy podmiotem upoważnionym, przez Ministerstwo Sportu i Turystyki,  do przeprowadzania egzaminów na patent żeglarza jachtowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą  obozów i rejsów. W Naszej ofercie znajdują się obozy żeglarskie i językowo – żeglarskie, wyróżnione w konkursie Polskiego Związku Żeglarskiego „Błękitny Spinaker”. Młodzieży polecamy Rejsy Turystyczne i Szkoleniowe po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

 Każdy, z pewnością znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia żeglarskiego.

 

Szkoła Żeglarstwa BLUEBINGO.PL