Voucher na patent żeglarza jachtowego.

Każdy z Nas pragnie przeżyć niezapomnianą przygodę, cieszyć się aktywnym wypoczynkiem z grupą znajomych lub rodziną. Często pierwszym krokiem do uzyskania uprawnień żeglarskich jest otrzymanie prezentu w postaci kursu żeglarskiego. Nasz Voucher Żeglarski to starannie przygotowany program szkoleniowy, stworzony przez żeglarzy z pasją.
voucher kurs żeglarski

Voucher Żeglarz Jachtowy

Kupując prezent w postaci kursu żeglarskiego otrzymasz od nas:

  • Opcja 1. - Otrzymujesz w formie elektronicznej voucher imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji – tego samego dnia.
  • Opcja 2. – Otrzymujesz od Nas pakiet szkoleniowy w postaci: podręcznika żeglarskiego, vouchera, linkę do wykonywania węzłów. Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji od 3 do 5 dni.

 

Jak otrzymasz Voucher Żeglarski.

Voucher żeglarski przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my oczywiscie pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia kursu żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego. 

voucher żeglarski i motorowodny Zalew Sulejowski
voucher zeglarski zalew sulejowski
voucher żeglarski zalew sulejowski

Gwarantowana Przygoda

Proces szkolenia na patent żeglarza jachtowego, składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Umiejętności teoretyczne uzyskiwane są poprzez platformę elearningową, bądź uczestnicząc w zajęciach online z instruktorami żeglarstwa. W części praktycznej poznajemy manewry na jachcie szkoleniowym na żaglach i na silniku.  Wiedza, sprzęt i doświadczenie pozwala nam zagwarantować szkolenie żeglarskie na najwyższym poziomie.

patent zeglarza kurs indywidualny

Rodzaje szkoleń żeglarskich

Nasza szkoła proponuje elastyczne opcje szkoleń żeglarskich na patent żeglarza jachtowego. W naszej ofercie można znaleźć kursy grupowe oraz indywidualne. Szczegóły kursu znajdziesz poniżej.

Wszystkie kursy zakończone są egzaminem państwowym na patent żeglarza jachtowego.

szkolnie załogi żeglarskiej voucher

Jak zamówić voucher żeglarski

Bluebingo.pl to będzie strzał w dziesiątkę. Teraz wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub napisać email,  podać imię i nazwisko osoby, która ma być obdarowana prezentem. Resztę pozostaw Nam. Wyślemy na wskazany adres email przygotowany piękny voucher, z którego wszyscy będą zadowoleni.

Voucher żeglarski: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

szkolnie załogi żeglarskiej

Jachty sprawdzone i bezpieczne.

Każdy osoba szkoląca się będzie żeglowała na jachtach z naszej floty czarterowo - szkoleniowej. Są to jednostki o bardzo dobrym wyposażeniu pokładowym, posiadające silniki zaburtowe. Żeglowanie na nowoczesnych jachtach daje możliwości zapoznania się z jachtami, takimi z jakimi w przyszłości kursant będzie czarterował samodzielnie na Mazurach. Nasze jachty to: Sasanka 660, Antila 26, Sigma Club.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania dotyczące Vouchera Żeglarskiego ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz