Kurs  Żeglarski - Patent Żeglarski - Zalew Sulejowski
Voucher na patent żeglarza jachtowego

Każdy z Nas pragnie przeżyć niezapomnianą przygodę, cieszyć się aktywnym wypoczynkiem z grupą znajomych lub rodziną. Często pierwszym krokiem do uzyskania uprawnień żeglarskich jest otrzymanie prezentu w postaci kursu żeglarskiego. Nasz Voucher Żeglarski to starannie przygotowany program szkoleniowy, stworzony przez żeglarzy z pasją.

voucher kurs żeglarski

Voucher Patent Żeglarz Jachtowy

Kupując voucher w postaci szkolenia żeglarskiego otrzymasz od nas:

  • eVoucher kurs żeglarski - Otrzymujesz w formie elektronicznej voucher imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji → wysyłka 24 h
  • Voucher kurs żeglarski – Otrzymujesz od Nas pakiet prezentowy w postaci: podręcznika żeglarskiego, vouchera, linkę do wykonywania węzłów. Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji: → wysyłka 24h → dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Voucher  motorowodny

Kurs na patent sternika motorowodnego. Voucher dla osób, które chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów.

 Cena:450 zł 

Voucher czarter jachtu

Czarter jachtów. Voucher dla osób, które posiadają już uprawnienia żeglarskie. Wyczarteruj  jacht na Zalewie Sulejowskim lub Mazurach

 Cena: od 250 zł 

Voucher kwotowy

Chcesz kupić coś wyjątkowego, ale brak Ci pomysłu? Zapraszamy do skorzystania z oferty  BLUEBINGO.PL. Proponujemy vouchery: 200 zł, 400 zł oraz 800 zł.

 Cena: od 200 zł 

Jak otrzymasz Voucher Żeglarski.

Voucher żeglarski przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my oczywiscie pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia kursu żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego. 

voucher kurs żeglarski

Podręcznik Żeglarski w każdym zestawie 

Kupując voucher, otrzymujesz Podręcznik żeglarski w pakiecie

Zamawiając voucher żeglarski, niezależnie czy będzie to voucher szkoleniowy, na czarter czy voucher kwotowy, w każdym zestawie znajdować się będzie podręcznik żeglarski. Nie ulega wątpliwości, że książka na prezent sprawdzi się przy każdej okazji. Książka o tematyce żeglarskiej to idealny prezent dla każdego miłośnika sportów wodnych, dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z wodą i dla tych, którzy mają już doświadczenie.  Podręcznik żeglarski pozwala na zwiększanie emocji w czasie otrzymywanego prezentu.

 

voucher żeglarski i motorowodny Zalew Sulejowski
voucher zeglarski zalew sulejowski
voucher żeglarski zalew sulejowski

Jak wyglądają nasze prezenty żeglarskie? 

Voucher żeglarski

Klasyczny Voucher żeglarski wydrukowany jest na grubym papierze. Doskonale pasuje do pudełka, w którym znajduje się dodatkowo, podręcznik żeglarski i linka. Voucher jest prezentem imiennym, w formacie A4, który z pewnością przyniesie osobie obdarowanej wiele radości. Estetyczna paczka prezentowa, którą dostarczamy pod wskazany adres będzie cieszyła, nie tylko w dniu otrzymania prezentu.

eVoucher żeglarski

Elektroniczna wersja standardowego Vouchera żeglarskiego. Możesz ją otrzymać w ciągu kilku godzin  od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować (format A4) lub przesłać dalej drogą mailową. Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze i na ozdobnym papierze. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę. eVoucher żeglarski jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć, a także najbardziej ekologiczną formą podarunku. Po wydruku uprawnia on do realizacji prezentu, w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie!

 

patent zeglarza kurs indywidualny

Rodzaje szkoleń żeglarskich

Nasza szkoła proponuje elastyczne opcje szkoleń żeglarskich na patent żeglarza jachtowego. W naszej ofercie można znaleźć kursy grupowe oraz indywidualne. Szczegóły kursu znajdziesz poniżej.

Wszystkie kursy zakończone są egzaminem państwowym na patent żeglarza jachtowego.

szkolnie załogi żeglarskiej voucher

Jak zamówić voucher żeglarski

Bluebingo.pl to będzie strzał w dziesiątkę. Teraz wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub napisać email,  podać imię i nazwisko osoby, która ma być obdarowana prezentem. Resztę pozostaw Nam. Wyślemy na wskazany adres email przygotowany piękny voucher, z którego wszyscy będą zadowoleni.

Voucher żeglarski: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

Gwarantowana Przygoda

Proces szkolenia na patent żeglarza jachtowego, składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Umiejętności teoretyczne uzyskiwane są poprzez platformę elearningową, bądź uczestnicząc w zajęciach online z instruktorami żeglarstwa. W części praktycznej poznajemy manewry na jachcie szkoleniowym na żaglach i na silniku.  Wiedza, sprzęt i doświadczenie pozwala nam zagwarantować szkolenie żeglarskie na najwyższym poziomie.

szkolnie załogi żeglarskiej

Jachty sprawdzone i bezpieczne.

Każdy osoba szkoląca się będzie żeglowała na jachtach z naszej floty czarterowo - szkoleniowej. Są to jednostki o bardzo dobrym wyposażeniu pokładowym, posiadające silniki zaburtowe. Żeglowanie na nowoczesnych jachtach daje możliwości zapoznania się z jachtami, takimi z jakimi w przyszłości kursant będzie czarterował samodzielnie na Mazurach. Nasze jachty to: Sasanka 660, Antila 26, Sigma Club.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania dotyczące Vouchera Żeglarskiego ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz