Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich

           Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich to połączenie odpoczynku i przygody pod żaglami, wspólnie z całą rodziną, w tym również z dziećmi.  Podczas rejsu zaplanowaliśmy aktywną zabawę, rodzinne żeglowanie, w gronie najbliższych oraz zwiedzanie urokliwych zakątków Mazur. Dzięki rodzinnemu żeglowaniu  gwarantujemy nabywanie i poznawanie nowych umiejętności, tworzymy zgrany, zespół rodzinny i dbamy o dobrą atmosferę i komfort uczestników.  Zapewniamy świetną organizację,   pełną atrakcji żeglarską przygodę i niezapomniane wspomnienia. Łączymy pokolenia i stwarzamy aktywne  warunki do budowania rodzinnych relacji.  Dołącz do nas!

Uczestnicy rejsu rodzinnego

Rejs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. Nasi uczestnicy rejsu to osoby, które nie mają żadnego doświadczenia  żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza  jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności razem z najbliższymi.

Zakwaterowanie czyli jacht na wyłączność

Uczestnicy rejsu żeglują i nocują na jachtach kabinowych. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Te nowoczesne jachty zapewnią maksymalny komfort dla wszystkich członków załogi.

rejs po mazurach ze sternikiem

Jakim jachtem będziemy żeglowali 

Proponujemy jachty dedykowane szczególnie rodzinom. Jachty bezpieczne i stabilne. Które dobrze zachowują się silnych wiatrach- bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jacht taki powinien posiadać dużą przestrzeń wewnątrz i dwie lub trzy zamykane kabiny, aby komfort pływania z małymi żeglarzami był wyjątkowy. Do naszych faworytów należą jachty wielkości 27 stóp i większe, na wyróżnienia zasługuje:

 • Tes 32 Dreamer,
 • Rodzina jachtów Antila 27, 30 lub 33.
 • Rodzina jachtów Maxus 28 i 33

Wy decydujecie jakim jachtem będziecie  żeglowali,  a my pomożemy wam w wyborze żaglówki

Na szlaku czyli trasa rejsu

Nasze rejs będzie wyjątkową przygodą pod żaglami. Będziemy żeglowali licznymi jeziorami,  odwiedzając najatrakcyjniejsze miejsca na szlaku jezior mazurskich. Naszą tygodniową wędrówkę zaplanujemy wspólnie, poznając Wasze oczekiwania i plany żeglarskie. Możemy wyznaczyć kurs na południe, ale również i północ Mazur.  Nasze tempo rejsu dostosujemy do warunków meteo oraz możliwości załogi.

 

rejs po mazurach ze sternikiem

Tam i z Powrotem - czyli trasa rejsu

Nasz a trasa rejsu, będzie zależała od tego,  z jakiego portu na Mazurach wypłyniemy i gdzie chcemy dopłynąć. Przykładowa trasa północna pozwoli na zobaczenie śluz, kanałów, odwiedzenie najciekawsze portów i ciekawostek historycznych.

 1. Giżycko - Zanzibar
 2. Zanzibar - Mikołajki
 3. Mikołajki - Ruciane Nida
 4. Ruciane Nida - Kamień
 5. Kamień - Stare Sady
 6. Stare Sady - Bogaczewo 
 7. Bogaczewo - Giżycko

Najważniejsze założenia rejsu mogą zostać zweryfikowane przez  czynniki meteorologiczne, takie jak,  silny wiatr oraz opady deszczu.

Rejs ze Sternikiem po Mazurach

Doświadczenie, kwalifikacje i charakter - tak możemy opisać sterników, którzy będą prowadzić Wasz jacht.To on jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo załogi, dba, aby czas spędzony pod żaglami był czasem wyjątkowym. Pamiętajmy, że żeglujemy dla przyjemności .

Master Chef czyli gotujemy na jachcie

Cała rodzina, która żegluje, przygotowuje posiłki wspólnymi siłami z wcześniej zakupionych półproduktów lub korzysta z portowych tawern, aby w pełni wykorzystać czas na wypoczynek. Należy pamiętać, że załoga zapewnia wyżywienie sternikowi.  Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

Zapisz się na rejs po Mazurach

Jeśli jesteś zainteresowany rejsem po Mazurach ze sternikiem na jachcie na wyłączność napisz do nas lub zadzwoń 663 567 514. Ustalimy szczegóły i zaproponujemy Tobie i Twojej rodzinie kilka jachtów do wyboru oraz propozycje tras na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

 ZAPYTAJ O OFERTĘ

Cena obejmuje

 • zakwaterowanie na jachcie
 • opieka doświadczonej kadry z uprawnieniami żeglarskimi,
 • paliwo do jachtu,
 • ubezpieczenie OC, CASCO JACHTU, NNW

Cena nie obejmuje

 • wyżywienia - (załoga żywi sternika)
 • opłat postojowych w porcie
 • opłat za sanitariaty. Orientacyjne ceny: WC ok. 2 zł, prysznice 10-15 zł,
 • transportu - dojazd własny do portu zaokrętowania
rejs rodzinny po mazurach
rejs rodzinny ze sternikiem

Rezerwacja i zapisy na rejsy żeglarskie na Mazurach

Masz dodatkowe pytania dotyczące Naszych rejsów żeglarskich ? Bądźmy w kontakcie: tel. 663 567 514 lub 663 076 991 , NAPISZ DO NAS