Czarter jachtów na Mazurach i Zalewem Sulejowskim

Wyczarteruj jacht na Mazurach lub Zalewie Sulejowskim. Wybór należy do Ciebie.  Od kwietnia do października flota Naszych jachtów jest do Twojej dyspozycji. Żeglowanie na tych najmilejszych lub dużych jednostkach z naszej oferty czarterowej gwarantują niezapomnianą przygodę. Świat żagli czeka na Ciebie a my pomożemy Ci w wyborze jachtu i akwenu, na którym chcesz pływać wraz z przyjaciółmi.

Czarter - Zalew Sulejowski

Zalew Sulejowski to największy akwen żeglarski w centralnej Polsce. Sulejowskie to sztuczny zbiornik stworzony poprzez spiętrzenie rzeki Pilicy w Smardzewicach. To dość wąskie jezioro o długości około 18 km rozciąga się między Smardzewicami a Sulejowem. Średnia szerokość  wynosi około 1 km a w najszerszym miejscu około 3 km w okolicach Karolinowa.  Znajdziemy tu kilka ciekawych zatoczek po jego wschodniej i zachodniej stronie. Brzegi piaszczyste otoczone lasami. Do niebezpiecznych miejsc należą te brzegi, które tworzą betonową opaskę wokół tamy w Smardzewicach. Infrastruktura portowa pozwala na spokojny pobyt żeglarzy na każdym brzegu Zalewu Sulejowskiego.

Czarter jachtów - Mazury

Mazury są największym szlakiem żeglarskim w Polsce. Stale przybywająca infrastruktura nowych i nowoczesnych portów i przystani zaspokaja potrzeby współczesnych żeglarzy, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Mazury są piękne, ale żeglowanie po nich wymaga podstawowej znajomości, nie tylko akwenu, ale i umiejętności żeglarskich. Różnorodne jeziora od północy Mazur do południa szlaku żeglarskiego pozwalają żeglować kanałami, śluzami nie tylko na żaglach ale również na silniku. Pamiętać należy ze przepisy, które obowiązują na Mazurach wykluczają używanie silników na niektórych jeziorach, co sprawia, że Mazury są niezwykłe.

czarter jachtów na mazurach
jachty zalew sulejowski
Antila 27 mazury

Czego możesz oczekiwać czarterując nasze jachty.

  • starannie przygotowane jachty, o wysokim standardzie wyposażenia,
  • nasze wszystkie jachty posiadają: silniki przyczepne,
  • u nas zawsze na początek rejsu otrzymasz paliwo do silnika (zalany zbiornik silnika do pełna), naładowany akumulator,
  • serwis na całym obszarze Mazur oraz Zalewu Sulejowskiego w przypadku awarii i kłopotów z jachtem,
  • Wszystkie nasze jachty posiadają kompleksowe ubezpieczenie,
  • służymy pomocą wykwalifikowanych sterników, którzy mogą poprowadzić dla Was szkolenie indywidualne
  • brak ukrytych opłat
Czarter jachtów, Zalew Sulejowski

Czarter nad Zalewem Sulejowskim

Antila 26 - Lady Ku

Nowoczesna jednostka, optymalna wielkość i wyposażenie. Zadowoli każdego żeglarza podczas czarteru nad Zalewem Sulejowskim. Na jachcie znajduje się instalacja wodna oraz elektryczna z pełnym wyposażeniem kambuzowym.

Długość jachtu: 8,75m, Silnik: Mercury 6KM, Ilość osób: 6-8 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU
Czarter jachtów, Zalew Sulejowski

Czarter nad Zalewem Sulejowskim

Sasanka 660 - Lawenda

Bezpieczny i wygodny jacht rodzinny do pływania na Zalewie Sulejowskim. Łatwy w prowadzeniu, cieszący się dużym powodzeniem u klientów. Jacht posiada pełne wyposażenie kambuzowe.

Długość jachtu: 6,60m, Silnik: Mercury 4KM, Ilość osób: 4-6 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU
Czarter jachtów, Zalew Sulejowski

Czarter nad Zalewem Sulejowskim

Sasanka 660 - Fląder

Jacht doskonale sprawujący się na akwenie Zalewu Sulejowskiego. Mimo małych rozmiarów jest bardzo pojemny i komfortowy, cieszący się uznaniem klientów. Posiada pełne wyposażenie kambuzowe

Długość jachtu: 6,60m, Silnik: Mercury 4KM, Ilość osób: 4-6 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU
Sigma, Czarter jachtów, Zalew Sulejowski

Czarter nad Zalewem Sulejowskim

Sigma Club 600 - Corona i Virus

Jacht odkrytopokładowy turystyczno-regatowy który jest nowością na Zalewie Sulejowskim. Bardzo dobre właściwości nautyczne, który dostarcza wiele emocji. Dysponujemy flotą 2 jednostek

Długość jachtu: 6,00m, Ilość osób: 4-6 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU
Antila 24 Czarter jachtu na Mazurach

Czarter na Mazurach

Antila 24 - Lotka

Jacht zwrotny i łatwy w prowadzeniu w portach na Mazurach, posiadający wygodny kokpit oraz przestronne wnętrze z wysokością stania. Jacht posiada eleganckie wykończenie oraz wysoki standard wyposażenia.

Długość jachtu: 7,18m, Silnik: Yamaha 6KM, Ilość osób: 6-8 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU
Antila 27, Czarter jachtu na Mazurach

Czarter na Mazurach

Antila 27 - Zadra

Jacht Antila 27 to rodzinny jacht turystyczny, chętnie czarterowany na Mazurach przez żeglarzy ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność. Posiada obszerny kokpit oraz trzy zamykane kabiny.

Długość jachtu: 8,85m, Silnik: Mercury 8KM, Ilość osób: 6-9 osób

 CENNIK   OPIS JACHTU

Flota jachtów Bluebingo.pl gotowa do żeglugi

Dołącz do żeglarzy którzy wybierają nasze jednostki czarterowe.  Wystarczy posiadać patent żeglarza jachtowego lub odbyć szkolenie na patent żaglarza jachtowego w naszej Szkole i możesz się cieszyć prawdziwą przygodą pod żaglami.

Jak zarezerwować jacht?

Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz zarezerwować jacht zapraszamy do szybkiego kontaktu telefonicznego  663 567 514 lub  przez nasz formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres biuro@bluebingo.pl Organizujemy także imprezy okolicznościowe, a także obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci w wieku szkolnym. Ponadto wynajmujemy nasze łodzie na eventy firmowe ze sternikami na Mazurach i Zalewie Sulejowskim

Bądźmy w kontakcie !

Masz dodatkowe pytania dotyczące czarteru jachtu nad Zalewm Sulejowskim lub Mazurach?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz