Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycia i nowe umiejętności!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby podarować najbliższym wyjątkowy prezent gwarantujący nowe umiejętności i niezapomniane przeżycia  na jachcie żaglowym oraz motorówce. Naszą propozycją jest również czarter jachtu z naszej floty jachtów czarterowych. Oryginalny prezent i niezwykła energia która towarzyszy podczas realizacji prezent a później wspomnienia, to jest strzał w dziesiątkę jaką możesz komuś podarować.

Voucher kurs żeglarski

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego. Voucher spełniający marzenia żeglarskie, dla osób które chcą zostać żeglarzem jachtowym.

Kup Teraz

Voucher kurs motorowodny

Kurs na patent sternika motorowodnego. Voucher dla osób które chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów wodnych.

Kup Teraz

Voucher czarter jachtu

Czarter jachtów. Voucher dla osób które posiadają już uprawnienia żeglarskie, istnieje możliwość czarteru  jachtu na Zalewie Sulejowskim lub Mazurach

Kup Teraz

Dlaczego Bluebingo.pl 

Szkoła Żeglarstwa bluebingo.pl uczy i rozwija umiejętności  żeglarskie i motorowodne. Pomagamy w każdym detalu - począwszy od rezerwacji, szkoleniu aż po egzamin żeglarski i motorowodny. Wszystko po to, aby Nasi kursanci mogli się cieszyć nowymi umiejętności, które zdobywają podczas szkoleń żeglarskich i motorowodnych.  Nasze doświadczenie, elastyczne kursy i wykwalifikowana kadra szkoląca na wodzie,  gwarantują postęp w nauczaniu często niełatwych manewrów na wodzie.  Opinie naszych kursantów świetnie odzwierciedlają podejście i zaangażowanie w proces szkoleniowy.

szkolnie motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Jak zamówić voucher 

Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub pisząc do Nas emaila i powiedz jaki voucher Ciebie interesuje. Jeśli jesteś niezdecydowany My doradzimy Tobie  przy wyborze vouchera, później tylko podasz Nam imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Pozostanie tylko przygotowanie vouchera i wysłanie go do Ciebie.  Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu lub czarteru

Voucher: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie możemy zaprojektować kolejne pomysły na prezent !

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz