Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycia i nowe umiejętności!

licencja sternik motorowodny

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby podarować najbliższym wyjątkowy prezent gwarantujący nowe umiejętności i niezapomniane przeżycia pod żaglami.
Pomysł na Prezent:
  • Kurs „Żeglarz Jachtowy– zajęcia organizowane w grupach, w wyznaczonych terminach, zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Idealny pomysł na prezent dla osób, które marzą o żeglowaniu, ale nie miały okazji zrealizować swoich planów.
  • Kurs na Patent Sternika Motorowodnego -  zajęcia indywidualne lub w zorganizowanych grupach, zakończone egzaminem na patent sternika motorowodnego. 
  • Żeglarski kurs indywidualny – idealny prezent dla osób, które chcą same zorganizować swoje szkolenie na patent Żeglarza Jachtowego lub po prostu poprawić swoje umiejętności żeglarskie przed sezonem
  • Weekend czarter jachtu Antila 26 lub Sasanka 660 z floty BLUEBINGO.PL nad Zalewem Sulejowski – to idealna propozycja prezentu dla osób, które są żeglarzami i chętnie popłyną w rejs, na wygodnej i bezpiecznej jednostce, w dogodnym dla siebie terminie.
  • Rejs rekreacyjny  po Zalewie Sulejowskim jachtem z floty BLUEBINGO.PL ze sternikiem.

… i wiele więcej! Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie możemy zaprojektować kolejne pomysły na prezent!

Kontakt i zamówienia: biuro@bluebingo.pl oraz pod numerem telefonu 663 567 514 lub 663 076 991