Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycia i nowe umiejętności!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby podarować najbliższym wyjątkowy prezent, gwarantujący nowe umiejętności i niezapomniane przeżycia  na jachcie żaglowym oraz motorówce. Proponujemy również czarter jachtu z naszej floty jachtów czarterowych nad Zalewem Sulejowskim i Mazurach. Oryginalny prezent i niezwykła energia, która towarzyszy podczas realizacji prezentu, a później wspomnienia. Jest to prezent  "strzał w dziesiątkę", który możesz podarować każdemu.

Voucher kurs żeglarski

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego. Voucher spełniający marzenia żeglarskie, dla osób które chcą zostać żeglarzem jachtowym.

 Cena:1300 zł 

Voucher  motorowodny

Kurs na patent sternika motorowodnego. Voucher dla osób, które chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów wodnych.

 Cena:450 zł 

Voucher czarter jachtu

Czarter jachtów. Voucher dla osób, które posiadają już uprawnienia żeglarskie. Wyczarteruj  jacht na Zalewie Sulejowskim lub Mazurach

 Cena: od 250 zł 

Voucher kwotowy

Chcesz kupić coś wyjątkowego, ale brak Ci pomysłu? Zapraszamy do skorzystania z oferty  BLUEBINGO.PL. Proponujemy vouchery: 200 zł, 400 zł oraz 800 zł.

 Cena: od 200 zł 

voucher kurs żeglarski

Pakiet Prezentowy

Kupując prezent w postaci vouchera otrzymasz od nas:

 • eVoucher żeglarski - Otrzymujesz w formie elektronicznej voucher imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji → wysyłka 24 h
 • Voucher żeglarski – Otrzymujesz od Nas pakiet prezentowy w postaci: podręcznika żeglarskiego, vouchera, linkę do wykonywania węzłów. Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji: → wysyłka 24h → dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Voucher: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

Jak otrzymasz Voucher Żeglarski

Ty zamawiasz, My dostarczamy prezent pod wskazany adres

Voucher żeglarski przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz, co ma być napisane na voucherze , my oczywiście pomożemy i zaproponujemy tekst vouchera. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu realizacji vouchera. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy realizacji vouchera żeglarskiego. Podaruj bliskiej Ci osobie, wyjątkowy prezent! Gotowe pomysły skrywają w sobie emocje i marzenia ! Wszystkie vouchery dostarczane są kurierem  do paczkomatu, co daje gwarancji dyskrecji zakupowej.

voucher kurs żeglarski

Podręcznik Żeglarski w każdym zestawie 

Kupując voucher, otrzymujesz Podręcznik żeglarski w pakiecie

Zamawiając voucher żeglarski, niezależnie czy będzie to voucher szkoleniowy, na czarter czy voucher kwotowy, w każdym zestawie znajdować się będzie podręcznik żeglarski. Nie ulega wątpliwości, że książka na prezent sprawdzi się przy każdej okazji. Książka o tematyce żeglarskiej to idealny prezent dla każdego miłośnika sportów wodnych, dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z wodą i dla tych, którzy mają już doświadczenie.  Podręcznik żeglarski pozwala na zwiększanie emocji w czasie otrzymywanego prezentu.

 

Jak wyglądają nasze prezenty żeglarskie? 

Voucher żeglarski

Klasyczny Voucher żeglarski wydrukowany jest na grubym papierze. Doskonale pasuje do pudełka, w którym znajduje się dodatkowo, podręcznik żeglarski i linka. Voucher jest prezentem imiennym, w formacie A4, który z pewnością przyniesie osobie obdarowanej wiele radości. Estetyczna paczka prezentowa, którą dostarczamy pod wskazany adres będzie cieszyła, nie tylko w dniu otrzymania prezentu.

eVoucher żeglarski

Elektroniczna wersja standardowego Vouchera żeglarskiego. Możesz ją otrzymać w ciągu kilku godzin  od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować (format A4) lub przesłać dalej drogą mailową. Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze i na ozdobnym papierze. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę. eVoucher żeglarski jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć, a także najbardziej ekologiczną formą podarunku. Po wydruku uprawnia on do realizacji prezentu, w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie!

 

szkolnie motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Jak zamówić voucher żeglarski

Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub pisząc do Nas emaila i powiedz, jaki voucher Cię interesuje. Jeśli jesteś niezdecydowany, doradzimy Ci  przy wyborze vouchera.  Później tylko podasz Nam imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Pozostanie tylko przygotowanie vouchera i wysłanie go do Ciebie.  Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu lub czarteru

Voucher: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

Voucher Kurs Żeglarski Zalew Sulejowski

 • Dla kogo: Kurs żeglarski przeznaczony od 14 roku życia
 • Lokalizacja: Zalew Sulejowski
 • Praktyka: Obsługa i manewrowanie jachtem żaglowym
 • Teoria: wykłady, podręcznik żeglarski - ebook , platforma e-learningowa
 • Załoga: 3 osoby + instruktor
 • Sprzęt: jachty kabinowe
 • Egzamin: na koniec szkolenia żeglarskiego
 • Bonusy: podręcznik - ebook , e-learning, zniżka 15% czarter Mazury

 

kurs żeglarski zalew sulejowski
kurs żeglarski zalew sulejowski

Voucher Kurs Motorowodny Zalew Sulejowski

 • Dla kogo: Kurs motorowodny przeznaczony od 14 roku życia
 • Lokalizacja: Zalew Sulejowski
 • Praktyka: Obsługa i manewrowanie jachtem motorowodnym
 • Teoria: wykład, platforma e-learningowa
 • Załoga: 3 osoby + instruktor
 • Sprzęt: Motorówka RIB + 50 KM
 • Egzamin: na koniec szkolenia motorowodnego

 

Dlaczego Bluebingo.pl 

Realizujemy vouchery na Zalewie Sulejowskim, Mazurach i Chorwacji

Szkoła Żeglarstwa Bluebingo.pl uczy i rozwija umiejętności  żeglarskie i motorowodne. Pomagamy w każdym detalu - począwszy od rezerwacji, szkolenia aż po egzamin żeglarski i motorowodny. Wszystko po to, aby Nasi kursanci mogli się cieszyć nowymi umiejętności, które zdobywają podczas szkoleń żeglarskich i motorowodnych.  Nasze doświadczenie, elastyczne kursy i wykwalifikowana kadra szkoląca na wodzie,  gwarantują postęp w nauczaniu, często niełatwych manewrów na wodzie.  Opinie naszych kursantów świetnie odzwierciedlają podejście i zaangażowanie w proces szkoleniowy.

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie możemy zaprojektować kolejne pomysły na prezent !

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz