Voucher podarunkowy - kurs  na patent sternika motorowodnego - Łódź - Zalew Sulejowski

Spełni marzenia swoim najbliższym, podaruj emocje i adrenalinę. Kurs motorowodny na patent sternika motorowodnego nad Zalewem Sulejowskim, to połączenia nowych umiejętności oraz przeżyć na długo pozostających w pamięci. Uzyskując patent motorowodny można prowadzić skutery wodne oraz motorówkę bez ograniczeń na śródlądziu. Poczuj Moc ! To jest doskonały pomysł na prezent dla każdego wodniaka.

szkolenie motorowodne, zalew sulejowski
sternik motorowodny, szkolenie motorowodne
sternik motorowodny, kurs zalew sulejowski

Pomysł na prezent !

Kurs motorowodny nad Zalewem Sulejowskim

Polecamy szczególnie voucher wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z pływaniem motorowodnym.  Zamów voucher motorowodny a otrzymasz od Nas na swoją skrzynkę email dokument imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Zamawiając szkolenie nie musisz określać terminu kursu na sternika motorowodnego. wspólnie z obdarowanym kursantem ustalimy wygodny dla siebie termin kursu motorowodnego.

CENA: 450 ZŁ

 

voucher szkolenie motorowodne

Pływaj bezpiecznie po kursie motorowodnym

Zalew Sulejowski jest akwenem na którym możesz zdobyć uprawnienia do prowadzenia motorowek i skutrów wodnych. Sulejowski jest położony w centralnej polsce w województwie łódzkim czyli około 1 godziny z Łodzi, Warszawy lub z Radomia. Jest to idealne miejsce na uzyskanie patentu sternika motorowodnego. Nasza szkoła posiada nowoczesny sprzęt oraz zaplecze dydaktyczne do prowadzenia zajeć szkoleniowych na patenty zeglarskie i motorowodne.

 

szkolnie motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Jak zamówić voucher motorowodny

Zadzwoń do Nas lub napisz emaila podając imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Szkoła Bluebingo.pl przygotuje voucher i wyśle go do Ciebie.  Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu motorowodnego.

Voucher motorowdny: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

Organizacja kursu motorowodnego

Nasze elastyczne i starannie przygotowane kursy motorowodne składają się z części teoretycznej praktycznej. Teoria odbywa się się w formie online, każdy osoba otrzymuje dostęp do platformy elearningowej wraz z testami motorowodnymi i może się uczyć gdzie chce i o której chce. Praktyka odbywa się na Zalewie Sulejowskim pod okiem naszych instruktorów realizują program z manewrowania motorówką na silniku. Cały proces szkolenia zakończony jest egzaminem państwowym.

kurs motorowodny nad zalewem sulejowskim

Rib Sportis i 50 KM

Wszyscy Nasi kursanci odbywać będą szkolenie na specjalnie przygotowanym Ribie szkoleniowym. Jest to Rib Sportis wyposażony w nowoczesny silnik zaburtowy Yamaha 50 KM. Jednostka posiada szeroki pokład oraz zamontowany silnik o maksymalnej, dopuszczalnej mocy pozwala dostarczyć użytkownikom kursu dużo adrenaliny.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania dotyczące Vouchera Motorowodnego ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz