Voucher - kurs  na patent sternika motorowodnego

Spełni marzenia swoim najbliższym, podaruj emocje i adrenalinę. Kurs motorowodny na patent sternika motorowodnego, to połączenia nowych umiejętności oraz przeżyć na długo pozostających w pamięci. Uzyskując patent motorowodny można prowadzić skutery wodne oraz motorówkę bez ograniczeń na śródlądziu. Poczuj Moc !

 

voucher szkolenie motorowodne

Motorowodny prezent !

Polecamy szczególnie voucher wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z pływaniem motorowodnym.  Zamów voucher motorowodny a otrzymasz od Nas na swoją skrzynkę email dokument imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Zamawiając szkolenie nie musisz określać terminu kursu na sternika motorowodnego. wspólnie z obdarowanym kursantem ustalimy wygodny dla siebie termin kursu motorowodnego.

CENA: 450 ZŁ

 

Organizacja kursu motorowodnego

Nasze kursy motorowodne mają charakter ciągły i odbywają się w tygodni i weekendy. Kursant ma do dyspozycji kilka terminów w miesiącu do wyboru. Nasze elastyczne i starannie przygotowane kursy motorowodne składają się z części teoretycznej praktycznej. Teoria odbywa się się w formie online, każdy osoba otrzymuje dostęp do platformy elearningowej wraz z testami motorowodnymi i może się uczyć gdzie chce i o której chce. Praktyka odbywa się na Zalewie Sulejowskim pod okiem naszych instruktorów realizują program z manewrowania motorówką na silniku. Cały proces szkolenia zakończony jest egzaminem państwowym.

szkolnie motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Jak zamówić voucher motorowodny

Zadzwoń do Nas lub napisz emaila podając imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Szkoł Bluebingo.pl przygotuje voucher i wyśle go do Ciebie.  Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu motorowodnego.

Voucher motorowdny: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

szkolnie załogi motorowodnej

Rib Sportis i 50 KM

Wszyscy Nasi kursanci odbywać będą szkolenie na specjalnie przygotowanym Ribie szkoleniowym. Jest to Rib Sportis wyposażony w nowoczesny silnik zaburtowy Yamaha 50 KM. Jednostka posiada szeroki pokład oraz zamontowany silnik o maksymalnej, dopuszczalnej mocy pozwala dostarczyć użytkownikom kursu dużo adrenaliny.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania dotyczące Vouchera Motorowodnego ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz