Kurs  Motorowodny - Sternik Motorowodny - Zalew Sulejowski

Voucher na Patent Sternika Motorowodnego

Spełni marzenia swoim najbliższym, podaruj emocje i adrenalinę. Kurs motorowodny na patent sternika motorowodnego nad Zalewem Sulejowskim, to połączenia nowych umiejętności oraz przeżyć na długo pozostających w pamięci. Uzyskując patent motorowodny można prowadzić skutery wodne oraz motorówkę bez ograniczeń na śródlądziu. Poczuj Moc ! To jest doskonały pomysł na prezent dla każdego wodniaka.

voucher kurs żeglarski

Voucher Sternik Motorowodny

Kupując prezent w postaci kursu motorowodnego otrzymasz od nas:

  • eVoucher żeglarski - Otrzymujesz w formie elektronicznej voucher imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji → wysyłka 24 h
  • Voucher żeglarski – Otrzymujesz od Nas pakiet prezentowy w postaci: podręcznika żeglarskiego, vouchera, linkę do wykonywania węzłów. Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji: → wysyłka 24h → dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

 

Voucher kurs żeglarski

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego. Voucher spełniający marzenia żeglarskie, dla osób które chcą zostać żeglarzem jachtowym.

 Cena:1300 zł 

Voucher czarter jachtu

Czarter jachtów. Voucher dla osób, które posiadają już uprawnienia żeglarskie. Wyczarteruj  jacht na Zalewie Sulejowskim lub Mazurach

 Cena: od 250 zł 

Voucher kwotowy

Chcesz kupić coś wyjątkowego, ale brak Ci pomysłu? Zapraszamy do skorzystania z oferty  BLUEBINGO.PL. Proponujemy vouchery: 200 zł, 400 zł oraz 800 zł.

 Cena: od 200 zł 

Pomysł na prezent !

Kurs motorowodny nad Zalewem Sulejowskim

Polecamy szczególnie voucher wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z pływaniem motorowodnym.  Zamów voucher motorowodny a otrzymasz od Nas na swoją skrzynkę email dokument imienny dla wybranej przez Ciebie osoby. Zamawiając szkolenie nie musisz określać terminu kursu na sternika motorowodnego. wspólnie z obdarowanym kursantem ustalimy wygodny dla siebie termin kursu motorowodnego.

CENA: 450 ZŁ

 

voucher szkolenie motorowodne

Jak wyglądają nasze prezenty żeglarskie? 

Voucher żeglarski

Klasyczny Voucher żeglarski wydrukowany jest na grubym papierze. Doskonale pasuje do pudełka, w którym znajduje się dodatkowo, podręcznik żeglarski i linka. Voucher jest prezentem imiennym, w formacie A4, który z pewnością przyniesie osobie obdarowanej wiele radości. Estetyczna paczka prezentowa, którą dostarczamy pod wskazany adres będzie cieszyła, nie tylko w dniu otrzymania prezentu.

eVoucher żeglarski

Elektroniczna wersja standardowego Vouchera żeglarskiego. Możesz ją otrzymać w ciągu kilku godzin  od złożenia zamówienia. Taki prezent możesz wydrukować (format A4) lub przesłać dalej drogą mailową. Dla lepszego efektu proponujemy wydruk w kolorze i na ozdobnym papierze. To idealne rozwiązanie na ostatnią chwilę. eVoucher żeglarski jest pełnoprawnym prezentem, który możesz wręczyć, a także najbardziej ekologiczną formą podarunku. Po wydruku uprawnia on do realizacji prezentu, w takim samym zakresie, jak voucher w tradycyjnej formie!

 

voucher kurs żeglarski

Podręcznik Żeglarski w każdym zestawie 

Kupując voucher, otrzymujesz Podręcznik żeglarski w pakiecie

Zamawiając voucher żeglarski, niezależnie czy będzie to voucher szkoleniowy, na czarter czy voucher kwotowy, w każdym zestawie znajdować się będzie podręcznik żeglarski. Nie ulega wątpliwości, że książka na prezent sprawdzi się przy każdej okazji. Książka o tematyce żeglarskiej to idealny prezent dla każdego miłośnika sportów wodnych, dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z wodą i dla tych, którzy mają już doświadczenie.  Podręcznik żeglarski pozwala na zwiększanie emocji w czasie otrzymywanego prezentu.

 

szkolnie motorowodne nad Zalewem Sulejowskim

Jak zamówić voucher motorowodny

Zadzwoń do Nas lub napisz emaila podając imię i nazwisko dla kogo ma być voucher. Szkoła Bluebingo.pl przygotuje voucher i wyśle go do Ciebie.  Przyszły kursant po kontakcie z biurem ustali termin kursu motorowodnego.

Voucher motorowdny: 663 567 514

email: biuro@bluebingo.pl

szkolenie motorowodne, zalew sulejowski
sternik motorowodny, szkolenie motorowodne
sternik motorowodny, kurs zalew sulejowski

Pływaj bezpiecznie po kursie motorowodnym

Zalew Sulejowski jest akwenem na którym możesz zdobyć uprawnienia do prowadzenia motorówek i skuterów wodnych. Sulejowski jest położony w centralnej Polsce w województwie łódzkim czyli około 1 godziny z Łodzi, Warszawy lub z Radomia. Jest to idealne miejsce na uzyskanie patentu sternika motorowodnego. Nasza szkoła posiada nowoczesny sprzęt oraz zaplecze dydaktyczne do prowadzenia zajeć szkoleniowych na patenty żeglarskie i motorowodne.

Organizacja kursu motorowodnego

Nasze elastyczne i starannie przygotowane kursy motorowodne składają się z części teoretycznej praktycznej. Teoria odbywa się się w formie online, każdy osoba otrzymuje dostęp do platformy elearningowej wraz z testami motorowodnymi i może się uczyć gdzie chce i o której chce. Praktyka odbywa się na Zalewie Sulejowskim pod okiem naszych instruktorów realizują program z manewrowania motorówką na silniku. Cały proces szkolenia zakończony jest egzaminem państwowym.

kurs motorowodny nad zalewem sulejowskim

Rib Sportis i 50 KM

Wszyscy Nasi kursanci odbywać będą szkolenie na specjalnie przygotowanym Ribie szkoleniowym. Jest to Rib Sportis wyposażony w nowoczesny silnik zaburtowy Yamaha 50 KM. Jednostka posiada szeroki pokład oraz zamontowany silnik o maksymalnej, dopuszczalnej mocy pozwala dostarczyć użytkownikom kursu dużo adrenaliny.

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania dotyczące Vouchera Motorowodnego ?

Zapytaj Nas: tel. 663 567 514 / 663 076 991 lub napisz