RODZINNA MAJÓWKA  NA MAZURACH 

           Rodzinny rejs majówkowy po Mazurach to połączenie odpoczynku i przygody pod żaglami, wspólnie z całą rodziną, w tym również z dziećmi.  Podczas rejsu została zaplanowana wspólna zabawa, rodzinne żeglowanie, zwiedzanie, a przez to wszystko nabywanie i poznawanie nowych umiejętności, tworząc zgrany, zespół rodzinny.  Zapewniamy świetną organizację, dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia. Łączymy pokolenia i stwarzamy aktywne  warunki do budowania rodzinnych relacji.  Dołącz do nas!

UCZESTNICY
Rejs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. Nasi uczestnicy rejsu to osoby które nie posiadają żadnego przygotowania żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza  jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności.

ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy rejsu pływają i śpią na jachtach kabinowych Antila 24. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Załoga jachtu liczy 4 uczestników rejsu plus sternik. (Jachty mogą przyjąć na pokład max. 8 osób)

KADRA
Na każdą załogę przypada sternik, który posiada doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto, każdy sternik odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo i trasę rejsu.

WYŻYWIENIE
Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Składka na osobę wynosi ok. 100 zł/5 dni, załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA
Początek i koniec rejsu:  AZS Wilkasy

PROGRAM/TRASA REJSU
Trasę rejsu będziemy ustalać na bieżąco biorąc pod uwagę warunki pogodowe oraz miejsca warte do odwiedzenia. Popłyniemy trasą Północną lub Południową Mazur. Odwiedzimy nasze ulubione przystanie i zakątki, bowiem chcielibyśmy się z tym Wami podzielić!

TERMIN/CENA - 5 DNI

  •  01.05-05.05.2019 - 5 dni - cena 2200 zł - Jacht na Wyłączność

Jesteś zainteresowany innym jachtem lub innym terminem, zadzwoń lub napisz!

Dostępność miejsc  można sprawdzić w naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl
Zakwaterowanie na łodzie odbywać się będzie od godziny 15.00. Zakończenie rejsu ostatniego dnia do godz. 12.00

CENA OBEJMUJE

  • zakwaterowanie (koję) na jachcie, klasy 24 stóp - Antila 24,
  • załoga 4 uczestników rejsu + sternik (jacht na wyłączność),
  • opłaty za postój jachtu w portach,
  • paliwo,
  • ubezpieczenie NNW

CENA  NIE ZAWIERA

  • wyżywienia - składka załogi ok. 100 zł/os./rejs (załoga żywi sternika),
  • opłat za sanitariaty (WC, prysznice, umywalki) oraz opłat za pobyt osób na jachcie, w których zazwyczaj wliczone jest korzystanie z WC, umywalek lub z WC, prysznica, umywalki – w zależności od portu. Orientacyjne ceny: WC ok. 1-2 zł, prysznice 10-12 zł, umywalki 2-3 zł, opłaty pobytowe 3-15 zł,
  • transportu - dojazd własny do portu zaokrętowania.

REZERWCJE I ZAPISY

Szczegółowe informacje dotyczące  zapisów na kurs pod numerem telefonu 663 567 514, 663 076 991 lub biuro@bluebingo.pl więcej...
Koszt rejsu - 2200 zł (Jacht na wyłączność)
Opłaty wnoszone są na konto: mBank 13 1140 2004 0000 3102 7532 4492
BINGO GROUP
ul. Przeskok 3
97-200 Tomaszów Maz.
tytuł wpłaty: Rodzinna  Majówka na Mazurska nr......., - imię i nazwisk