Coroczne inwestowanie w sprzęt sportowo -żeglarski przekłada się na dostępność sprzętu dla każdego uczestnika oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. Nasi instruktorzy pomagają odkrywać to, co najlepsze na naszych obozach językowo-żeglarskich.

Kajaki turystyczne

Kajak dwuosobowy to świetna zabawa dla dzieci.  Kształt kadłuba gwarantuje duże bezpieczeństwo na wodzie. Wyraźne linie boczne, szerokie dno zapewniają wysoki poziom stabilności poprzecznej przy jednoczesnym zachowaniu dobrej zwrotności.  Podczas wypraw  kajakowych, dzieciom towarzyszy zawsze instruktor.

Optimisty

Najmniejsza  regatowa klasa jachtów, przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 15 lat. Dzieci uczą się tu podstaw żeglowania, taklowania łódki, bezpiecznego zachowania w wodzie i na wodzie. Podczas zajęć dzieci są asekurowane motorówką typu RIB wraz z instruktorem.

 

Topaz Taz

Idealna dla młodych początkujących żeglarzy, która pozwala  zyskać pewność siebie. Może być obsługiwana przez dwie osoby, ale również samodzielnie. Wyjątkowo stabilny i łatwy w obsłudze jacht.  Podczas zajęć na wodzie dzieci są asekurowane motorówką typu RIB wraz z instruktorem.

Omega

Otwartopokładowy jacht żaglowy – stabilny, bezpieczny i sprawdzony. W ocenie wielu ekspertów, to  uniwersalny jacht: do szkolenia, bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący w pływaniu regatowym.  Podczas zajęć na wodzie  na  jachcie przebywa 5 dzieci + instruktor.

Sasanka 660, Antila 26

Jachty kabinowe, łatwe i przyjemne w obsłudze, bardzo małe zanurzenie pozwala cumować przy większości brzegów. Jachty bezpieczne, o funkcjonalnym wnętrzu. Podczas zajęć na wodzie  na  jachcie przebywa 4-6 dzieci + instruktor.

"Kółko" czyli dmuchaniec wodny

Kółko do holowania to niezapomniana, szalona zabawa na wodzie. Każde dziecko będzie miało możliwość przeżyć niezapomniane chwile na wodzie.