Nowy rok kalendarzy sprzyja nowym pomysłom i planom wakacyjnym. Początek roku to dobry pomysł na organizację czarteru na następny wakacyjny wyjazd pod żaglami. Wczesna rezerwacja jachtu to gwarancja dostępności jachtu w wybranym przez nas terminie, ale również duży przegląd jachtów i miejsc, gdzie będziemy żeglować.

Zalety wczesnej rezerwacji jachtów

Wiele firm czarterowych proponuje wiele zniżek w ramach akcji First Minute, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nawet do 20 % za czarter jachtu na akwenach śródlądowych w Polsce. Mając więcej czasu możesz sprawdzić jak wyposażone są jachty, czy można zabrać zwierzęta na pokład jachtu i jakie są warunki czarteru. Dodatkowym atutem wczesnej rezerwacji jachtów jest możliwość zaplanowanie urlopu wspólnie z załogą, z która będziesz żeglował.

Nowe wyzwania żeglarskie

Początek roku sprzyja nowym wyzwaniom. Pierwszy czarter i samodzielne prowadzenie jachtu,  ale również szukanie nowych akwenów do żeglowania. W szczycie sezonu żeglarskiego i  w czasie długich weekendów, pomimo ilości ofert  i  wysokich cen, ciężko wynająć dobry jacht (jeśli wynajmujemy jacht w ostatniej chwili). Nasze jachty, które możesz wyczarterować na Mazurach, jak również  na Jeziorze Sulejowskim są w bardzo dobrym stanie technicznym i przygotowane do czarteru. Posiadają wyposażony kambuz oraz silnik przyczepny i paliwo. Na każdym jachcie znajdują się środki ratunkowe dla dorosłych i dla dzieci. Dodatkowo wyposażone są w Lazy–Jacki,  rolfoki, odbijacze, cumy, bosak. Dbając o naszych klientów proponujemy im wiele atrakcyjnych zniżek od 5 do 15 % na czarter. Jeżeli już zdecydowałeś na czarter razem z Nami zapraszamy do rezerwacji jachtu, akwenu i terminu.