Ktoś potrzebuje pomocy na znalezienie prezentu dla żeglarza lub najbliższej osoby, która interesuje powinna zostać żeglarzem . Sugerujemy, podpowiadamy ale ostateczną decyzje podejmujecie sami. My możemy jedynie zagwarantować, że wszystkie nasze propozycje są realizowane na profesjonalnym sprzęcie żeglarskim, w sposób bezpieczny z pasją do żeglowania.

prezent dla zeglarzy

Dla tych, którzy chcieliby,  ale nie wiedzą,  jak zacząć żeglarska przygodę.

  • Patent żeglarza jachtowego – dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas „pośpiechem się brzydząc”, wypoczywając wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi na wodzie i pod żaglami. Wystarczy ukończyć szkolenie żeglarskie na Sulejowskim i zdać egzamin na patent żeglarza, Mamy do zaoferowania szkolenia weekendowe, codzienne oraz indywidualne. To jest pierwszy krok do poznawania nowych przygód żeglarskich.
  • Sternik Motorowodny – dla tych, co lubią szybkość i adrenalinę. Kurs motorowodny odbywa się na Zalewie Sulejowskim,  składa się z części teoretycznej i praktycznej na nowoczesnym Ribie z silnikiem Yamaha 50 KM (2019r). Po tym szkoleniu i zdanym egzaminie można pływać na skuterach wodnych i motorówkach bez ograniczeń w mocy silnika.
  • Rejs Żeglarski po Zalewie Sulejowskim – dla tych, którzy marzyli o żeglowaniu, a nie mieli odwagi spróbować. Pokażemy jak można połączyć wolny czas i pasją żeglowania,  którą zarażamy. Po wspólnym rejsie sam zdecydujesz czy jachty i wiatr to coś dla Ciebie.

Dla tych, którzy już mają pierwsze kroki żeglarskie za sobą!

  • Weekendowy czarter jachtu nad Zalewem Sulejowskim – dla tych, którzy już wiedzą, że żeglarstwo to wyjątkowy sposób na wypoczynek. Oni tylko czekają, żeby wyskoczyć na weekend nad Zalew Sulejowski i  wyczarterować jacht. U nas znajdziesz jachty, na których się nie zawiedziesz a żeglowanie będzie tylko czysta przyjemnością.
  • Tygodniowy Czarter jachtu na Mazurach – dla tych którzy zawsze marzyli o urlopie na Mazurach po żaglami. Tydzień wędrówek żeglarskich, ogniska, szanty i Mazurskie zachody słońca. Na Naszym jachcie  Antila 24 spędzisz czas tak,  jak chcesz i gdzie chcesz.Rejs rozpoczniesz w Giżycku i popłyniesz na Południe lub Północ Mazur.
  • Kurs SRC RYA dla Tych, którym marzy się samodzielna żegluga na morzu. Kurs Radiooperatora  bliskiego zasięgu  SRC RYA. Kurs jednodniowy realizowany w komfortowych warunkach na autentycznych radiach. Sprawdzony program szkolenia oparty  na systemie RYA daje gwarancję dobrego wyszkolenia.